Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jenny je sedmnáct let a jejím snem je stát se akvabelou. Do jejího bezstarostného mladistvého života, který tráví ve čtvrti Ostia na pobřeží nedaleko Říma, zasahují tragické události, díky nimž je nucena přesunout se svým nemocným otcem a devítiletým bratrem do vzdálené horské oblasti. Bydlí ve staré horské chatě, která je v blízkosti hotelu, kde Jenny začne pracovat, aby vydělala na živobytí. Svého snu se nevzdává a slíbí sobě i své nejlepší kamarádce Flavii, že se do Ostie vrátí, aby se zúčastnila soutěží v synchronizovaném plavání. A tak začne tajně trénovat v hotelovém bazénu. (Zlín Film Festival)

(více)

Recenze (2)

Aljak 

všechny recenze uživatele

Popis znel vcelku zaujímavo a lákavo, no napokon sa z toho vykľula dosť mdlá sociálna dráma s jemne psychologickým rozmerom. To horské prostredie v kombinácii s Jennynou vášňou malo určite väčší potenciál na nejaký zaujímavejší dej. Ale akosi mi to prišlo také fádne, nezaujímavé a hoci hlavná postava stála v dilematickom bode života, tak emócie boli akosi v úzadí. Škoda, podľa mňa to malo isto na viac. Takto je to na skromné 2*. ()

klukluka 

všechny recenze uživatele

Strohý, studený, lehce páchnoucí po chlóru, vyvažovaný krásou, vitalitou a odhodláním sympatické hlavní hrdinky. Pan Franěk toho moc nepředvedl, ale patrně k tomu nedostal prostor. Nevím, proč si do té role vybrali zrovna jeho, neprodal tady tentokrát ani svůj podmanivý hlas, ani svůj charismatický zjev. Příběh mě vtáhl, zpracování vlastně docela taky, pokazila mi to jen ta zkratka v té podivné milostné romanci. ()

Reklama

Galerie (16)

Reklama

Reklama