Série(3) / Epizody(26)

Během tajné návštěvy Moskvy je přímo z hotelového pokoje unesen íránský ministr obrany. Média po celém světě zveřejnila videozáznam, na kterém je vidět průběh akce. Známá je i identita pěti únosců, pěti občanů státu Izrael, kteří mají dvojí občanství. Z akce je obviněn Mossad a všichni se logicky domnívají, že pět únosců je samozřejmě jeho agenty. Problémem však je, že oněch pět občanů vůbec o ničem neví a o své slavné akci se dozvídají z televize či od svých stejně překvapených rodin. (Ketri)

Recenze uživatele JohnCZ k tomuto seriálu (1)

Kfulim (2015)

Dobře rozjeté, podobně jako konkurenčnímu Hatufim tomu nechybí nejistá, až paranoidní atmosféra. Prostředí současné Izraele je hodně atraktivní a po všech těch americkejch seriálech hodně neokoukané. Herecké obsazení sympatické (dokonce se zde objeví známá tvář z Hatufim - Ishai Golan, jehož roztěkaný herecký projev mě děsně baví). Tempo je spíše pomalejší, ale postupně to pěkně graduje. Hvězdičku ale musím strhnout za finále, které mě zklamalo. Pravděpodobně se počítalo s druhou sérii a Kfulim bohužel sice působí uzavřeně, ale hodně otázek zodpovězeno nebylo a vysvětlení je hodně polovičaté a nepřehledně podané. ()