Vdovec John Alexander se znovu oženil. S dcerou Hannah z prvního manželství a ženou Melanií se přistěhují do nového domu. Dívka z toho není příliš nadšena, protože musela opustit střední školu a své kamarády. Navíc je daleko od svého přítele Tommyho. John a Melanie jsou ale spokojeni, protože dům je pěkný a rozlehlý. Už při nastěhování se Hannah cítí nesvá, její kocour se chová, jako by se něčeho bál. Postupem času se Hannah stává svědkem podivných událostí, které jí stále více začínají nahánět strach. Je si jistá, že se něco strašného skrývá v dutých dřevěných stěnách domu. Jelikož jí nikdo nevěří, nezbývá jí nic jiného, než po minulosti jejich nového domu pátrat na vlastní pěst. Od sousedky se dozvídá podivné okolnosti vyvraždění rodiny původních majitelů. Hannah ve věcech předchozích majitelů ve staré krabici najde konečně vysvětlení... (TV Nova)

EvilPhoEniX

Dohnal jsem si 4 roky starý horor, který jsem tehdy nejspíš ignoroval, no ve výsledku se jedná o strávitelnou jednohubku, která vyloženě nemá čím urazit. Film jede dle klasické šablony alespoň zpočátku, kde se rodina nastěhuje do nového bytu, kde kdysi někdo zemřel a nyní zde údajně straší. Naštěstí se nejedná o duchařinu a žánrově bych to nejspíš zařadil mezi Home Invasiony. Potěší mladá Starlight z Boys a nevlastní matka je ženská, na kterou se kouká víc než dobře, potěší i záporák, dostatek napětí v závěru a netradiční konec. Na vyšší hodnocení mi však chybělo nějaké gore. Kdo neviděl, tak by filmu mohl dát šanci. Dostupný i CZ dabing. Příběh***, Akce>Ne, Humor>Ne, Násilí**, Zábavnost****, Hudba***, Vizuál***, Atmosféra***, Napětí****. 6.5/10. ()

Psychor

Režisér Phil Claydon si většinu hororových fanoušků, neřkuli přímo hororových expertů jako já, znepřátelil svou béčkovou slátaninou Lesbian Vampire Killers, ale kdy jindy než o Halloweenu prokázat hororové milosrdenství a udělit tomuto hříšníkovi druhou šanci. Crawlspace sbírá plusové body zejména během první poloviny stopáže. Divák velmi dlouho setrvává v nejistotě a není s to přesně identifikovat prameny přítomného zla. Jakmile však zlo obdrží zcela konkrétní lidskou podobu, ze snímku se vytratí strašidelnost a zbyde jen občasné napětí. Diváci budou bezpochyby mírně nazlobeni i kvůli přílišné podobnosti s hororem Boy z úvodu tohoto roku, za kterým Crawlspace naneštěstí výrazně zaostává. Jako halloweenský předkrm tento snímek poslouží dobře, ale do hlavního chodu má pekelně daleko. Slabší tři hvězdy. ()

Bloody13

Nečum na trailer, nečti komentáře a rovnou si to stáhni. Myslim samozřejmě film, ne předkožku, ty prase! Pokud ti to však nedalo a dál čteš tyhle stupidní řádky, prozradim ti jen jedno: ne všechny věci se jeví tak, jak ve skutečnosti jsou. Kromě tohodle překvápka se pak navrch ještě dočkáš snesitelných ksichtů, slušnýho záporáka a hodně povedený závěrečný naháněčky, po níž, jak se zdá, nebude prostor pro hepyjendy. Nebo jo? Tak už neser čas a přesvědči se sám! ()

verbal

Docela by mě zajímalo, jestli je to jen pro účely intruzních filmů, nebo ti američtí budovatelé opravdu dělají tak velkorysé technologické přepážky, že se jimi nejen protáhne škaredá zpruzená prdelatá šestnáctka, ale i kdejaký úchyl. Jinak po pičoidním Dz Bojovi další bezskrupulózní vykrádačka jedinečného Dz Paktu, kde to tentokrát místo mimořádně oslizlého a strašidelného masouna dává nepoučitelné středostavovské famílii sežrat Střihoruký Edward. Ale nevadí. Pokud člověk přežije prvních dvacet minut, ze kterých by hrůzou jeblo leda tak kompulzivní hospodyňku, protože se jí kvůli těm věčně pootvíraným skříňkám práší do linky, tak to pak ten chcípák rozpeče pěkně naprudko, a to včetně osvěžujícího heavyendu, tudíž se dá to plagiátorství se zatnutýma očima a přimhouřenýma zubama i velkoryse odpustit. ()

ricci.s

Zvláštne, že po hlúposti o lesbických upírkach nakrútil režisér takúto pecku. Rodinka sa nasťahuje do nového domu, s ktorým (zase) nie je niečo v poriadku. Našli tam totiž pred rokmi vyvraždenú rodinu, a posledná rodina zmizla. Dcérenka zisťuje, že v dome nie sú sami, avšak nikto jej neverí. Problémom hororu je len značná neoriginalita, čo však pramení z toho, že len nedávno bol v kinách "The Boy". Už z traileru je zrejmé, že je to taká zjednodušená variácia, kde sa žiadne veľké prekvapenia čakať nedajú, no napriek tomu sa objaví niečo, s čím divák nepočíta. Záporák je vydarený, herci sú sympatickí a film si udržuje potrebnú dávku napätia. Páčilo sa. Režisér sa posnažil a ani neviem, či by sa z toho dalo vytrieskať viac. ()