O pár koleček víc (E01) (epizoda)

 • Slovensko

  O pár koliečok naviac

Dokumentární / Road movie

Česko, 2016, 28 min

Komentáře uživatelů k epizodě (6)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  "Pořídili jsme si perfektního Malucha. V podstatě nic na něm nefunguje, nesvítí světla, neblikaj blinkry, startuje se větví." Tak Egu a Babu se tváří celkem v pohodě, Maluch budí mírné obavy a motorky se možná rozjedou. Taky posádky vypadají dobře, možná dostanou i víza, vozíčkáři jsou dobří blázni a jsem si celkem jistý tím, že Marcin si s sebou měl vzít ten traktor. Ve filmu mi tento pořádný prolog chyběl a proto jsem moc rád, že jsem si ty přípravy mohl s cestovateli užít. A taky se poučit, protože já bych nepřežil ani ten odjezd.(6.12.2016)

 • Pepinec
  **

  Je fajn, že se cirkusu daří a že se rozrůstá. Upřímně mu fandím a těším se na další tóčo. Jenže ona je někdy lepší komořina než symfoňák. Je tady spousta věcí, který nejsou potřeba vidět a spousta řečí, který nejsou potřeba slyšet. Okay, tak kdo byl za život jednou u Mácháče a jednou na Slapech, tomu třeba pětiminutovka věnovaná očkování přijde zajímavá, ale trošku mně přijde, že cirkusáci měli při týhle expedici kameru s mikrofonem u huby i na záchodě. A to mě osobně tak úplně neba, protože jak to vypadá na záchodě moc dobře vím i bez Road movie.(26.9.2016)

 • Frajer42
  *****

  Líbí se mi, kterak názvy jednotlivých dílů dokonale reflektují jejich děj. První díl nám kromě těch pár nových koleček ukazuje i řidiče a řidičky těchto nových našlapaných strojů. Celý díl se táhne v rytmu příprav a komplikací ohrožujících start žlutého cirkusu. Několik zúčastněných nažene do postelí lehčí verze rýmičky a o komplikace je tak postaráno. Příjemné bližší seznámení se s posádkou. Něco takového ve filmu zřejmě býti mělo.(21.9.2016)

 • sator
  ****

  Traktorem kolem světa...(25.8.2020)

 • H4ku11
  ****

  Klasické prípravy na poslednú chvíľu.(10.5.2020)

 • LachtanShows
  *****

  Poté, co jsem před pár dny slyšel rozhovor s Danem Přibáněm, se mi pořádně zastesklo po jeho žlutém cirkuse a došlo mi, že jednu z těch seriálových verzí jsem ještě ani nerozkoukal. Další dvě na mě taky čekají s pár doposud neviděnými díly, ale Austrálie mi teď ze všech láká rozhodně nejvíc.(5.9.2020)