Bitva s byrokraty (E02) (epizoda)

 • Slovensko

  Bitka s byrokratmi

Dokumentární / Road movie

Česko, 2016, 28 min

 • LachtanShows
  *****

  Ve všech doposud viděných trabantích výpravách mi počáteční rozhoupání před odjezdem a komplikace s byrokracií poměrně iritovaly, ale v australském seriálovém sestřihu se jde skoro ihned rovnou na věc, tudíž spokojenost je na místě už u 2. epizody.(5.9.2020)

 • H4ku11
  ****

  Klasické papierovačky.(10.5.2020)

 • Frajer42
  ****

  Příjemné rekreační pozastaveníčko v Perthu. Nekonečné dny nudy a ubíjející čekání na povolení na povolení na povolení. Na to, že do Austrálie byli kdysi dávno deportování zlodějové a vrazi, tak si to tam kluci za tu řádku let pěkně přestavěli. Nakonec se přeci jen posádka dočkala a v příštím díle už by se snad mělo konečně frčet.(21.9.2016)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Umejt tři auta wapkou trvá v Austrálii minimálně tejden." Byrokratické díly mne na trabantím cestování baví skoro nejvíc, ale tento se moc nepovedl. Neviděl jsem totiž ani jednoho byrokratického úředníka, pouze Dan komentoval jejich vzkazy a já jsem se trošku nudil s čekajícími posádkami. Být na místě já, tak bych líným Australanům patrně ujel i s kontejnerem, ale mám dojem, že by mě dojeli na kolech a ukázali mi pravou australskou gumoléčbu. Alespoň by ten díl dostal trochu šťávy, kterou museli dodat slovenští pankáči. Jinak mě samozřejmě pobavila rychlá smrt Malucha a Jawy, ale už se těším na divočinu.(6.12.2016)

 • sator
  ****

  V Perthu je všechno na co si vzpomenete bary, herny, luxusní ubytování, klimatizace.. a proto bydlíme za městem na dvorku...(25.8.2020)