Trabantem z Austrálie do Asie (TV seriál)

Trabantom z Austrálie do Ázie

Dokumentární / Road movie

Česko, 2016, 5 h 36 min (Minutáž: 28 min)

Komentáře uživatele GeusX k tomuto TV seriálu

Zatím po prvním díle - tudíž hvězdy dodám později. Bude-li to mít grády jako předchozí dobrodružné cesty, jako že nejspíš ano, tak to bude hodnotná podívaná za všechny hvězdy. edit (po 5.díle): No nevím, zda se díly z nekonečných rovných cest po Austrálii neměly víc sestříhat. Jsou nekonečný... /Na samostatný film se podívám až po seriálu. Ono opět jistě nebude možné v relativně krátkém celovečeráku zobrazit všechny ty peripetie a patálie. Seriál vtáhne do děje nepochybně víc./ edit (po 8.díle): Přesun do rozmaitější Jihovýhodní Asie dodává větší punc zajímavější exotiky. komplet: 90%(8.9.2016)

Austrálie je nepochybně zajímavý světadíl. Ale nekonečné cestování po cestách podle pravítka přestává být zábavné. Alespoň že se účastníci dobře baví, jak to vypadá. Pokud se zase nerozmáznou na motorkách nebo se, jako obvykle, něco na autech nepodělá.(10.10.2016)

Konečně - na konci Austrálie, nabralo putování na rozmanitosti a zajímavosti.(24.10.2016)

Na jiné planetě - to je výstižný název dílu, kde se skupinka dobrodruhů dostala z "neobydlené" Austrálie do živoucí jihovýchodní Asie, Východního Timoru. Teď to nabírá druhý dech na poutavosti.(27.10.2016)

Dobrodružná cesta skončila, sice s lehkou improvizací, ale zdárně až do cíle. Ještě jeden díl u Bangkoku bych uvítal a mohlo tam být dost zajímavého, ale zřejmě se tvůrcům zdálo, že to už nejde více vyždímat. A teď jsem zvědav na filmový sestřih...(23.11.2016)