"Jestli se rozhodl trestat hříšníky, tak moc lidí nezbyde." Tak jednoznačným vítězem druhé epizody je pro mě pan Kovář. On mi připomněl, co bych dělal, kdyby se mi dcera nevrátila domů a policie by mé oznámení odzívla. Na druhou stranu mne zklamalo, že se tornádo Hrónská přizpůsobilo pomalému tempu brněnských kriminalistů a už není tím příjemným narušitelem poklidu vyšetřování. Jinak jsem však napnutý a těším se, až se odhalí to, co slyší farář, podivné posílání mincí i obsah bezpečnostní schránky.(13.10.2016)

Policisté stojí na místě, pan Kovář to vezme do vlastních rukou a otázek přibývá. Předchozí díl byl o něco lepší, probíhá vyšetřování a tempo je stále pomalejší. I přesto se jedná o nadprůměrnou kriminálku, která má co nabídnout.(8.1.2017)

Co dodat? 86 % .(4.4.2017)

Druhý diel mi nedal žiadne odpovede, iba samé nové otázky. Trochu by to chcelo sa do prípadu nielen ďalej zamotávať, ale trochu aj vymotávať.(14.7.2016)