"Všechno jsem to říkal tomu sadistickýmu kreténovi, ale on mě vůbec neposlouchal." Tak tentokrát taťka Kovář ty hrátky s kladívkem a rukou podezřelého trošku přehnal a už z toho bylo víc než jen pouhé bububu v rámci zákona. Jinak jsem poznal boty pachatele a jeho registrační značku, což mi připomíná, že jsem jako divák neustále o krok před vyšetřovateli a musím znuděně čekat, až jim dojde to, co já už dávno vím. Jinak souhlasím s tvrzením, že Hieronymus Bosch užíval "dobrej matroš", protože jeho Poslední soud určitě není jediným dílem, kvůli kterému bych mu doporučil návštěvu psychiatra.(14.10.2016)

Nejnapínavější honička v dějinách českých televizních seriálů.(23.4.2017)

Pořád vynikající : 86 % .(4.4.2017)

V tomto dieli už ide do tuhého. Nové postavy nie sú na škodu, nové fakty a objavy vytvorili napínavú atmosféru a opäť sa teším na ďalší diel.(19.7.2016)

Výborný díl, který ledacos vyjasní a dost věcí se odehraje. Nová vražda a k závěru dílu pocítíme i napětí. Do plného počtu něco málo chybí, ale seriál jde správným směrem.(8.1.2017)