• mira007
  *****

  Tak to je bomba - doslova. Škoda, že pachatel už byl znám, protože jeho hlas jsem poznal v předchozím díle, když volal jako kriminalista té zdravotní sestřičce.(23.4.2017)

 • Pilda17
  *****

  Čekal, že to nebude jen tak a bomba, mám poprvé konečně vyražený dech. Pachatel je znám a uvidíme, co ukáže závěrečná epizoda.(8.1.2017)

 • Autogram
  ****

  Znovu adrenalín pri vchádzaní do stredovekého domu hrôzy alebo avatarovské prebudenie, tieto momenty zabodovali. Trochu menej už osobné trampoty policajtov, ale nakoniec to malo svoj význam. Záver ako vždy s prekvapením, a diel opäť takmer siaha na päť hviezd.(8.8.2016)

 • Tryskomyš
  *****

  Napínavý seriál natáčený v lokalitě, kde bydlím a kterou každý týden projíždím. V Brně a v Doubravníku a v Tišnově.(27.8.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Takže další čtyři mrtví a k tomu pohřešovanej biskup. Víte, jak vypadáme?" A to ještě náčelník Oliva neví o všech mrtvých a unesených. Ale vyšetřování konečně začíná někam směřovat a kdyby ho nerušily Remešovy rodinné trampoty, tak by to bylo lepší. Ještě spokojenější bych byl, kdyby policisté nezákonně nevykopávali dveře a alespoň někdy by postupovali podle trestního řádu. Pak by možná nemusely padat zoufalé návrhy řešení - "Sebereme je všechny a já se pak tomu druhýmu rád omluvím."(18.10.2016)

 • - Natáčelo se v těchto lokalitách: Doubravník, Brno, Dolní Kounice, železniční tunel Olomoučany, Skalice, park Lužánky, hrad Boskovice. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

 • - Skupina policistů a hasičů, která se vydala do podzemní chodby, strávila v podzemí více než 24 hodin. Mjr. Remeš (Jiří Langmajer) za tu dobu stihnul dojet do Ústí na Labem, vrátit se zpět, v noci vyslechnout Alenu Kovářovou (Petra Tenorová), ráno se nechat sprdnout od šéfa, setkat se s strážm. Součkem (Vojtěch Kotek) a ten se stihnul vrátit domů na oběd. (wdo)