Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Události, které se odehrály v kryptě kostela, generují do vrahova seznamu další oběti. Svoji roli začne hrát také bizarní klec, kterou postavili Sandera s Kamberským ve sklepení staré tvrze. Kriminalistka Tamara objevuje ve svém pátrání na Slovensku horkou stopu a vydává se znovu do České republiky, kde se přesvědčí, že její intuice byla správná. Major Remeš řešící vyhrocenou situaci ve vztahu se svou dcerou vytuší, že se Tamara dostala příliš blízko a rozhoduje se, jestli upřednostní vztah s dcerou před profesními povinnostmi. I přes všechna další úskalí a komplikace se policisté v případu zásadně posunují – mezi hlavní podezřelé zařadí na první místo člověka, který v jejich seznamech už figuroval. V jeho domě nacházejí mnoho důkazů potvrzujících jejich domněnky. Pachatel je na jejich návštěvu ale dobře připraven. (Česká televize)

(více)

Recenze (11)

Autogram 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Znovu adrenalín pri vchádzaní do stredovekého domu hrôzy alebo avatarovské prebudenie, tieto momenty zabodovali. Trochu menej už osobné trampoty policajtov, ale nakoniec to malo svoj význam. Záver ako vždy s prekvapením, a diel opäť takmer siaha na päť hviezd. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Takže další čtyři mrtví a k tomu pohřešovanej biskup. Víte, jak vypadáme?" A to ještě náčelník Oliva neví o všech mrtvých a unesených. Ale vyšetřování konečně začíná někam směřovat a kdyby ho nerušily Remešovy rodinné trampoty, tak by to bylo lepší. Ještě spokojenější bych byl, kdyby policisté nezákonně nevykopávali dveře a alespoň někdy by postupovali podle trestního řádu. Pak by možná nemusely padat zoufalé návrhy řešení - "Sebereme je všechny a já se pak tomu druhýmu rád omluvím." ()

Reklama

Grogan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Děj nám příjemně graduje a kousky informací do sebe pomalu začínají zapadat. Určitě by se při bližším zkoumání našlo v ději dost děr, ale jsou tu slušné herecké výkony, napětí, vcelku slušná kriminální linka, ani hlavní postavy tady nemají jistotu, že se dožijí konce (to se dnes potvrdilo u třech důležitých charakterů) a ta atmosféra tajemna tu dost funguje i při opakovaném zhlédnutí. V posledních letech těch povedených kriminálek u nás nebylo mnoho, první řada Labyrintu pro mě patří na ty první příčky. ()

Galerie (50)

Zajímavosti (2)

  • Natáčelo se v těchto lokalitách: Doubravník, Brno, Dolní Kounice, železniční tunel Olomoučany, Skalice, park Lužánky, hrad Boskovice. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)
  • Skupina policistů a hasičů, která se vydala do podzemní chodby, strávila v podzemí více než 24 hodin. Mjr. Remeš (Jiří Langmajer) za tu dobu stihnul dojet do Ústí na Labem, vrátit se zpět, v noci vyslechnout Alenu Kovářovou (Petra Tenorová), ráno se nechat sprdnout od šéfa, setkat se s strážm. Součkem (Vojtěch Kotek) a ten se stihnul vrátit domů na oběd. (wdo)

Reklama

Reklama