Napínavý seriál natáčený v lokalitě, kde bydlím a kterou každý týden projíždím. V Brně a v Doubravníku a v Tišnově.(27.8.2018)

Čekal, že to nebude jen tak a bomba, mám poprvé konečně vyražený dech. Pachatel je znám a uvidíme, co ukáže závěrečná epizoda.(8.1.2017)

Tak to je bomba - doslova. Škoda, že pachatel už byl znám, protože jeho hlas jsem poznal v předchozím díle, když volal jako kriminalista té zdravotní sestřičce.(23.4.2017)

Znovu adrenalín pri vchádzaní do stredovekého domu hrôzy alebo avatarovské prebudenie, tieto momenty zabodovali. Trochu menej už osobné trampoty policajtov, ale nakoniec to malo svoj význam. Záver ako vždy s prekvapením, a diel opäť takmer siaha na päť hviezd.(8.8.2016)

"Takže další čtyři mrtví a k tomu pohřešovanej biskup. Víte, jak vypadáme?" A to ještě náčelník Oliva neví o všech mrtvých a unesených. Ale vyšetřování konečně začíná někam směřovat a kdyby ho nerušily Remešovy rodinné trampoty, tak by to bylo lepší. Ještě spokojenější bych byl, kdyby policisté nezákonně nevykopávali dveře a alespoň někdy by postupovali podle trestního řádu. Pak by možná nemusely padat zoufalé návrhy řešení - "Sebereme je všechny a já se pak tomu druhýmu rád omluvím."(18.10.2016)

• - Natáčelo se v těchto lokalitách: Doubravník, Brno, Dolní Kounice, železniční tunel Olomoučany, Skalice, park Lužánky, hrad Boskovice. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

• - Skupina policistů a hasičů, která se vydala do podzemní chodby, strávila v podzemí více než 24 hodin. Mjr. Remeš (Jiří Langmajer) za tu dobu stihnul dojet do Ústí na Labem, vrátit se zpět, v noci vyslechnout Alenu Kovářovou (Petra Tenorová), ráno se nechat sprdnout od šéfa, setkat se s strážm. Součkem (Vojtěch Kotek) a ten se stihnul vrátit domů na oběd. (wdo)