• golfista

Přirovnal bych to k prvnímu rande. ... Pěkná, zajímavá a chytrá holka ze sebe na prvním rande dělá pěknýho idiota. Při rozhovoru neudrží myšlenku, furt někam lítá (najednou se zvedla a šla si vyzvednout peíze i když určitě ví, že platím já!) a poměrně dost chlastá jistou nejmenovanou značku :) ... Jestli bych jí po takovým večeru pozval na druhý rande fakt nevím, ale Jiřího mám rád, tak doufám, že se začne chovat normálně (ta holka!)(14.3.2017)

A máme to tady. Těšil jsem se jako prase. Úvodní díl zobrazuje víc paralelních linek, ve kterých jsem se ale jakžtakž orientoval. Kromě zakopaného týpka a prozkoumávání hrobu nějakého středověkého pantáty postrádám zatím onu auru tajemna, která obklopovala první sérii. To se ale určitě změní a zase budu napjatý jak kšandy. Doplnění pátracího týmu o nové tváře je vcelku sympatické, hudba Ondry Brzobohatého je super a kamera na dronu si také užila. Už ať je tu další díl! P.S.: Jiříku, kolik pak se asi vypilo při natáčení toho Jamesona, když je v každé scéně z baru tak pěkně vidět? :-)))(14.3.2017)

"Zmlátili ji, znásilnili, uškrtili, dali do igelitovýho pytle, zatížili kamenama a šup s ní do přehrady." Tak takhle to začalo a mně to chutnalo. Rozjíždí se to totiž hodně zeširoka, ve hře je spousta zdánlivě nesouvisejících příběhů a já jen doufám, že to do sebe na konci krásně zapadne. Pokud se tak nestane, tak to bude škoda, protože tohle mě navnadilo.(31.1.2018)

Mám z toho dosť veľkú hlavu. Toľko rôznych príbehov a zápletiek v jednom dieli seriálu som ešte nezažil. Obdivujem, ako to chcú za sedem dielov zvládnuť pospájať a vysvetliť, nie je to len Labyrint, ale poriadne bludisko. A postupom času sa to ešte znásobovalo. Na začiatku bola len jedna obeť vraždy, inak jedna z najfajnovejších vôbec, a na konci korupčno-mafiánsko-historicko-akčný thriller. –––– Já neříkám, že to tak nebylo. Jenom jsem zvyklej o všem pochybovat. Už se mi to párkrát vyplatilo. –––– Robert, hodnej kluk. Ona s ním trošku vorala. Spíš víc než trošku. –––– Tyvole, tak teď budeme za zlý oba.(13.3.2017)

• honajz

Jistě, je to rozjezd, ale mně jsou ty postavy tak nějak ukradené. Policisté mi přijdou na jedno brdo - Kajnarová má už snad třetí policajtskou nebo s policií související roli po Specialistech a Temném kraji (kde hraje "jen" manželku policajta), Hájek hraje podobně jako ve Vraždách v kruhu nebo v čemkoliv jiném jsem ho viděl, snad jen Vilhelmová jako policajtka je novum, ale když tam s poskakujícím culíkem pobíhá mezi těžkooděnci bez kukly a potřebných centimetrů od dveří ke dveřím, a pak dožene a složí o polovinu většího chlapa, přijde mi to tak nějak směšné. Nu a pak se nám tu rozjíždí pár dalších, zatím nesouvisejících linií - vražda holky, milenecké vztahy, úchylný synek milionáře, podvodný advokát, profesionální lobbyista za hranou zákona, za živa pohřbený pán, nějaká asi archeologická grupa pátrající po templářských prstenech a mečích... Nedávno jsem viděl první díl Agentury Puzzle a i když je to seriál staršího data, přišlo mi to podobně zmatené, zbytečně překombinované a postavami nedůvěryhodné. Tak hlavně doufejme, že seriál opět neskončí velkou explozí, kde se nedořešené scenáristické kličky vyřeší smrtí většiny postav.(17.3.2017)

• - Filmovalo se v lokalitách: Ostrava, Brno, zámek Hoštice, Nebovidy, Kuřim, hrad Špilberk, Moravské Knínice, Hájky, Brněnská přehrada, Fakultní nemocnice Brno. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)