• vnimatkrasu

Pořád je problém, jak děsivě vážně se Labyrint bere. A jak dokáže namíchat snad všechny klišé ze severskejch detektivek do jedný koncentrovaný hodiny. Petr Stach je dobrá posila a oceňuju i Davida Švehlíka v netradiční roli. Jenomže záporáci v maskách, vězení v kobce a masakr motorovou pilou je koktejl daleko za hranou čehokoliv, co jsem ochoten hltat. Sorry.(3.9.2018)

• Šimpy

Mno, Strach to hned v prním díle rozjíždí ve velkým, spousta rozehraných věcí na jedné šachovnici. Ale uvidíme, jak to skloubí dohromady. Chvilkama se mi zdá, že si z toho herci už delají trochu prdel. MOje teorie (bacha spoily): Ta záhadná postava v kápi je ženská (postava, modré oči), ale není to hlavní padouch, jen pomocník. Podle mého je to ta sestra z blázince (Srncová) a hlavní záporák bude ten primář (Brousek). Ten mladej kluk mu utekl, a když ho poldové doručili do blázince, nemůže ho jen tak uvěznit...tak se domluví se svým kamarádem (Kratina), a za pomoci fingované sebevraždy tam dostanou Kratinovu manželku, aby se s tím klukem setkala a získala na svou stranu. ;-)(4.9.2018)

• pop.z.pop

takže :/ kdy se už konečně naučí čeští zvukaři svoji práci? kdy se konečně naučí čeští herci mluvit? osvětlovači, kamera taky velká tragedie :/ scénář? to je fakt jako nutné dělat ze všech policajtů zabržděné lopaty? a nešlo by tam mít ještě asi o milion postav víc? přece jenom toho chaosu je tam dost, ale ještě větší zmatek a neuspořádanost by to vystřelila do vyšších dimenzí :/ no a Strach? ten teda umí rozhodně líp režírovat :/ tady to vypadá, že se k tomu postavil jak k víkendovému melouchu :/(3.9.2018)

• honajz

Neodbytný pocit deja vu - bez překvapení. Jo, záběry z dronu, noc, využití světel, dokonalé. Ale co děj? Policisté se zaseknou na několik dní na jediné stopě - sousedovi - i když jim to neštymuje, místo přepadení ohledají až co nejpozději. Pak je zde neznámý blázen, podivná náboženská fanatička, která se nechá (s pomocí manžela) dobrovolně zavřít na psychinu, a opět je zde neznámý vrah a únosce, který má vlastní zámek k soukromým potřebám - taky bych si prosím jeden hrad půjčil, i když bych tam jen drtil překlady. Herci vypadají, jako že je to nebaví, a i když moravská vesnice je nasnímána dokonale, prostě tomu chybí šmrnc, nápad, překvapení, vše jede ve vyježděných kolejích. Navíc někteří herci neumějí mluvit, šumlují neskuitečně, a u některých hereckých výkonů by je i amatérský herec přehrál. Potěšil mne Švehlík (a naštve mne, jestli v tom všem má prsty), a vlastně i Rampepurda, i když jsem ji málem nepoznal.(3.9.2018)

První hodina série mi rychle utekla. Temný úvod, děsivá vražda, venkovské prostředí, mnoho opravdu podivných postav. Některé věci sice stojí minimálně za pozdvižené obočí, tak doufám, že se příběh nezvrtne ve frašku. Protože minimálně v situaci syna zavražděného tvůrci dle mého příliš brzy odhalili karty.(3.9.2018)

• - Paní Stolařová je po pokusu o sebevraždu podřezáním žil hospitalizována ve 12. patře Fakultní nemocnice Brno. Ačkoliv sešívání ran řeší chirurgické kliniky a ve 12. patře FN Brno se nachází Neurologická klinika. (velkyvezir)

• - Psychiatrická léčebna Medlánky v reálu neexistuje. Byla vytvořena z nemocnice v Tišnově. (klukluka)

• - Epizoda se mj. natáčela v nemocnici v Tišnově, která představovala filmovou Psychiatrickou léčebnu Medlánky. (velkyvezir)