Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Psychologické drama odehrávající se v malém provinčním divadle, do kterého přijíždí režisér z Varšavy nastudovat inscenaci Wyspiańského hry Osvobození. Svou práci ale odbývá, což je v rozporu s ambicemi mladého herce Krzysztofa, který chce odvést co nejlepší práci. (Festival nad řekou)

Recenze (2)

M.Macho 

všechny recenze uživatele

Skvostná terapie pro skupinu "co našinec, to umělec", která by se jim měla denně promítat. Nadšení proti přiznání si, že člověk v řiti působí - natož se v ní sám ocitá. Studie zápasu vnímavého talenta s patologiemi provincionálního divadla, jež ho dokonale zlomí. Tolik rozkošné absurdní situace se třepotají v hereckých šatnách vyhaslých matadorů a div - plných závisti a malosti. Film za 4. Mírou ztotožnění - za 10. ()

JayZak 

všechny recenze uživatele

Líbilo se mi, že z toho byl opravdu cítit ten morální neklid, divák mohl s hlavními postavami prožívat vztek a bezmocnost. Také se mi líbí jak Agnieszka pracuje s postavami, na každé vedlejší postavě záleží, a i když se na plátně objeví jen na několik sekund, tak má svůj jasný smysl; každá z nich jakoby měla svoje vlastní pozadí. ()

Reklama

Galerie (11)

Reklama

Reklama