poster

Zase máme plný dům (TV seriál)

 • USA

  Fuller House

Rodinný / Komedie

USA, 2016–2020, 34 h 46 min (Minutáž: 24–36 min)

Tvůrci:

Jeff Franklin

Kamera:

Gregg Heschong

Hrají:

Candace Cameron Bure, Jodie Sweetin, Andrea Barber, Michael Campion, Elias Harger, Soni Bringas, Joel Zwick, Mark Cendrowski, Dave Coulier, Bob Saget, Lori Loughlin, Eva La Rue, Tyne Stecklein, Carla Jimenez, Mike Ostroski, Matthew Bellows, Anne Marie McEvoy, Brad Grunberg, Kingston Foster, Logan Riley Hassel, Jim Titus, Isaak Presley, Blake Tuomy-Wilhoit, Dylan Tuomy-Wilhoit, Gail Edwards, Gary Griffin, Emma Shannon, Stefanie Drummond, Fox Messitt, Dashiell Messitt, Ashley Olsen (a.z.), Mary-Kate Olsen (a.z.), Juan Pablo Di Pace, Scott Weinger, John Brotherton, John Stamos, Macy Gray, Stephen Tobolowsky, Steve Talley, Robin Thomas, Kimberley Drummond, Sasha Jackson, Ryan McPartlin, Jeff Bryan Davis, Patrick Gallagher, Ashley Liao, Steven Wiig, Adam Hagenbuch, Virginia Williams, Roni Akurati, Finn Carr, Alan Thicke, Bruno Tonioli, Gianna DiDonato, Laura Bell Bundy, Noah Salsbury Lipson, Ruby Rose Turner, Marla Sokoloff, Ryun Yu, Kelly Jenrette, Phil Morris, Joey McIntyre, Donnie Wahlberg, Danny Wood, Hal Sparks, David Lipper, Scott Menville, Mckenna Grace, Cynthia Murell, Landry Bender, Ervin Ross, John Aprea, Doug Simpson, Jó Marius, Šun Sugata, Arisa Sonohara, Minchi Murakami, Kyle S. More, Monique A. Green, Tanner Buchanan, Trevor Larcom, Kelsey Leon, Jules Hartley, Kelly Sandefur, Jeff Meacham, Sydney Mikayla, Chloe Ray Warmoth, Joziah Lagonoy, Lee Majors, Lainie Kazan, Lindsay Wagner, Larry Joe Campbell, Trevor Devall, Courtney Henggeler, Diana Popick, Maria Canals-Barrera, Callan Farris, Josh Peck, Bunny Levine, Leslie Grossman, Lucas Jaye, Bryce Charles
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (11)

 • topi80

  Velmi povedené navázání. První díl se vypořádal s tím, jak seznámit lidi s tím, co jednotliví aktéři právě dělají, velmi svérázně a vpálil to divákům tím nejamatérštějším způsobem, což ale umožnilo skočit rovnýma nohama do nové situace. Odhlédneme-li od neskutečně trapných narážek na Donalda Trumpa (naštěstí rovněž jen v 1. díle - ale to je nakonec věc tvůrců, že nakonec vypadají jak totální debílkové), vše se odpíchlo správným směrem. Měl jsem trochu obavy z feminizace seriálu, ona už stará verze byla taková dost růžovoučká. A tady chlapský přístup musí utáhnout v podstatě jen nejstarší syn, kterému se to i překvapivě dobře daří, protože manžel Kimmy nebo zženštilý Steve (proboha proč?) jsou v tomto směru nepoužitelní. Každopádně, pořád velmi dobrá zábava, které dominuje DJ, která převzala klasický ironický humor, kterým oplývala už v původní řadě a který vlastně zdědila po Dennym. "Tak to asi dáme Tommyho do sirotčince..."(10.8.2017)

 • milka
  **

  Patříte mezi fanoušky klasických rodinných sitcomů, které jsou plné sterilního neurážejícího humoru a klišovitých moralitek? Tak to bude Fuller House přesně pro vás. Tady totiž jakoby se po více než dvaceti letech od konce Plného domu po tvůrčí stránce opravdu nic nezměnilo. Nic proti, já to všem těm fanouškům řachand typu Krok za krokem i docela přeju. Mně už však v dnešní době tato porce jednoduchých a neurážejících gagů společně s velkou dávnou nostalgie ke spokojenosti bohužel nestačí.50%(13.3.2016)

 • Mishqo
  ****

  80% ... Hodnotím iba to, či to bolo zábavné, pretože to je hlavný zámer takéhoto typu seriálov. A bolo, a celkom dosť. S častými narážkami na pôvodný Full House.(9.3.2016)

 • M.i.k.e
  **

  to co se z počátku jeví jako fajn reinkarnace kdysi populárního seriálu se postupem času transformuje do sitcomové noční můry,která by snad byla nesnesitelná i v devadesátých letech.Člověk si zvyknul,že se postavy v sitcomech a navíc v amerických nechovají úplně normálně (což chápu že je úkolem sitcomu),ale tady je to dotaženo do místy nesledovatelné trapnosti.Královnou všech místních debilně se chovajících postav pak překvapivě není Kimmy,ale D.j. která je na jednu stranu paní dokonalou,ale na druhou se chová jako totální kráva.Korunu všemu nasazuje dnes už přežitý nahraný smích,který byl ale mnohem menším trnem v oku oproti nahranému awww u každé rádoby dojemné,nebo roztomilé scény (a tou tu chce být každá druhá).Původní full house jsem měl kdysi dávno celkem rád a i tady sem v naději že se to třeba postupem času zlepší vydržel všechny 4 řady...nezlepšilo...40%(9.5.2019)

 • filmmovier
  ****

  Pvní díl mi udělal opravdu radost. Vynikající úvodní titulky a všechny staré známé postavy ve vynikající formě (john Stamos stále kraluje). Ta narážka na Oslenky (nejen v prvním, ale i ve druhém díle) se mi taky moc líbila a noví dětští představitelé jsou fajn, to by šlo. Kimmy pořád nemám rád a DJ a Steph jsou pořád vynikající. Na všech hercích bylo vidět, jak si ten návrat užívají a užil jsem si to i já (první díl plný odkazů, který stál ale hlavně na starých postavách) se mi moc líbil, měl vtip a obrovské kouzlo starého seriálu, které přešlo i do dalšího dílu, který stál na vlastnách nohách a dokázal, že to bude fungovat, a že by to možná dokonce mohlo být lepší, než původní seriál. Holky (hlavně Jodie a Candace) jsou stále skvěle sehrány, mezi děckama to taky jiskří, prostě to funguje a na současné sitcomové scéně rozhodně to lepší. Netflix holt špatnéé věci nedělá a já jsem za tenhle projekt velice rád, protože Plný dům mi až nečekaně moc přirostl k srdci a Fuller House nebude výjimka. A nejlepší je stejně sledovat Dj (a DJ) po tolika letech. Po dvou dílech z toho mám moc dobrý pocit a příjemnou radost, prostě parádní sitcomová záležitost. 85%.(6.3.2016)

 • Bozvav
  *

  Zatímco původní seriál byl sice poněkud přeslazený, idylický, ale půvabný, tak toto je nastavovaná kaše. Herci jsou křečovití, humor je trapný, dialogy stupidní až běda a celé je to nějaké vachrlaté. Že nepůjde o bůhví jakou pecku mi bylo jasné, ale že to bude taková nuda pruda jsem nečekala. Po první řadě to vzdávám. I tak jsem tomu věnovala mnohem více pozornosti, než si to zaslouží. Za mne jedna otlučená hvězďule z nostalgie.(25.7.2019)

 • silvusaak
  ****

  Fajnova, mila oddechovka. Vic humoru a pro me ocenitelny, ze dal rostu se serialem. Jen tak dal.(24.4.2016)

 • PetrGadi
  **

  Vejde John Stamos - publikum nadšeně výská. Mimino mu zamává - publikum je dojaté. Mimino koukne do kamery a odhodí dudlík - publikum se směje.(25.12.2016)

 • Trixinka
  ***

  Docela příjemné navázání na kdysi populární Plný dům. Některé narážky byly fajn, a John Stamos je stále fešák :)(10.9.2017)

 • Lukiz
  ***

  První díl se nesl ve znamení opakování scén z původního seriálu a všeljakých odkazů na něj. Moc zábavné to nebylo, působilo to trošku nuceně. Teprve další díly se už snaží být samonosné a jsou mnohem lepší.(27.2.2016)

 • DannyBlakely
  ****

  Jsem si říkala, že křísení starých věcí většinou stojí za prd a první díl jsem si pustila čistě ze zvědavosti. Hm, už na tom ujíždím po večerech asi týden a mám docela problém to vypnout a jít spát. Myslím, že pokračování je moc povedený a osobně se mi to snad líbí víc, než seriál původní.(12.8.2017)