The Team

• Německo Das Team (více)
Německo / Švýcarsko / Rakousko / Belgie / Dánsko, (2015–2018), 15 h 24 min (Minutáž: 56–59 min)

Lars Mikkelsen, Jasmin Gerat, Veerle Baetens, Nicholas Ofczarek, Carlos Leal, Ida Engvoll, Koen De Bouw, Miriam Stein, Hilde Van Mieghem, Alexandra Rapaport (více)

Série(2) / Epizody(16)

Pavelkedar

2 a 1/2* . 1.sezona.Bééééčko. Přes značné očekávání větší zklamání. Příliš mnoho hlubokých vztahovek jednotlivých protagonistů vyloženě ke škodě Až to trochu to zavánělo a připomínalo Ulici,VKV a podobné sračky. Příliš mnoho náhodných náhod, tudíž předvídatelné. Poslední 3 díly jsem doslova protrpěl. 2. sezona .Po 2.epizodě jsem to ukončil, pokračovaly ony nesmyslné náhody a a nelogické faktické přešlapy. ()

Skeksis

Lars Mikkelsen by bol dobrý v akejkoľvek blbosti. Ale toto blbosť nie je. Zápletka síce nie je geniálne prešpekulovaná, skôr by ju vymyslel aj orangutan, ale až priveľmi dobre sa na to pozeralo, aby som tomu dala priemer. Opäť jeden dobrý počin spojených národov, pre istotu vynechali Slovensko a Česko, a asi dobre urobili. Das ist gut! ()