poster

Veselé námluvy (TV film)

 • anglický

  In Love with an Older Woman

Komedie / Drama

USA, 1982, 100 min

 • MickeyStuma
  **

  TV snímek zabývající se tak trochu neobvyklým vztahem. Mladý advokát se zamiluje do ženy, která je o patnáct let starší. Což o to, ona jeho lásku opětuje, ale co na to okolí? Ona je v tom krapet ostýchavá, on vše bere s humorem. A tak se postupně snaží svůj vztah ospravedlnit. Vyprávění a vizualizace je typicky televizní, a bohužel pro mnohé těžko stravitelný. Romantický snímek to není, komedie už vůbec ne a ani o dramatu nemůže být ani řeč. Příběh je zajímavý, ale ztvárnění dnes přijde značně nudně. Divák, který bude zrovna unavený z práce, u sledování usne, něž stačíte říci 'heršvec'. A tak je snímek určen pro opravdu malé procento diváků.(6.4.2014)

 • Aky
  ****

  Není to zase tak zlé, jak je to tady podceňované. Celý příběh je zřejmě lépe napsaný než zrealizovaný, ale i tak je to docela milé pokoukání, které neuráží, běží hladce a příjemně až do sentimentálního konce.(1.2.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace