Danielle Steel: Srdce si nedá poroučet (TV film)

• Česko

Jan Worthington

Mike Fash

Lee Holdridge
  • mirika39

Veľmi tuctový romantický film, presladenosť tak typická pre Danielle Steel. Mladá a veľmi krásna žena si z číro-čistej lásky vezme starého dedka, ten po infarkte zostane na vozíčku, no ona verne zostáva po jeho boku, i keď si popri tom narazí rozvedeného krásavca. Svedomie, alebo ak chcete manželova posledná vôľa, jej bráni opustiť ho, a tak pri ňom zostáva až do jeho konca, keď sa dedo sám rozhodne svoj život ukončiť. Až potom sa mladá a krásna vdova voľne vrhne do náručia svojho rozvedeného krásavca.(18.11.2013)

• Denila

Když čtete knihu, představíte si vlastní svět, do kterého děj pasuje tak nějak sám a přirozeně. Po přečtení jsem si řekla, příjemné - pustím se do dalšího románu. A jelikož je Danielle Steel mou oblíbeňkyní, musím říct, že její knihy by se rozhodně daly zfilmovat mnohem lépe nežli filmem typu ''Jak jde čas''.(20.7.2011)

• chrispe

Příběh o tom, kterak hlavní hrdina namlouvá hlavní hrdince, že i ona má právo na trochu toho pokakanýho štěstíčka. A ona odolává a podléhá, pak odolává znovu a zase podléhá. Starý pán je na tom holt špatně, ale natahuje brka nějak moc dlouho. Jéžiškote.(11.10.2019)

• starbrejkr

Jeden z mnoha televizních filmů typu "Nova či Prima dopoledne", které jsem byl částečně díky své matce a sestře shlédnout (tahle věta se bude u mě objevovat u více komentářů:-)). Je to jeden z těch nejlepších, celkem klasická romantcká zápletka, ale řekl bych, že poměrně kvalitně zpracovaná a Roberta Uricha jsem míval jako herce docela rád. Samozřejmě se bez shlédnutí obejdete, ale žádné utrpení to není.(18.3.2008)

• andrew88

Ježiš, na to jsem se díval jen kvůli mladé Holly.(12.4.2015)