Komentáře uživatelů k epizodě (2)

Po první epizodě mám dost protichůdné pocity, příběh se mi zdá být velmi zajímavý, rozkrývání korupční kauzy mi na naše poměry sedí daleko více, než objasňování třinácti vražd v třináctidílném seriálu, který jsem viděl nedávno, jen mě mrzí ztráta nejcharizmatičtější postavy už v prvním dílu. Taky se nemohu zbavit dojmu, že se tvůrci snaží vytvořit atmosféru typickou pro severské filmy a seriály, myslím, že je to úplně zbytečné. Nevím, nakolik se komu osvědčil piškot jako bezpečnostní systém, já už dlouhé roky spoléhám na preclík.(28.4.2018)

"Jak moc jsme si jistý?" Odpověď zněla "středně" a asi tak jsem i já spokojený s prologem. Investigativní malý vlk Petr mě totiž při seznámení zaujal o hodně méně než jeho mrtvý bratr Daniel a to je na pováženou. Snad mu brzy v maskérně dodají nějaké charisma, protože i já se chci těšit z napínavého televizního počinu a nikoli si občas nenápadně odzívnout.(21.12.2016)