• Jara.Cimrman.jr
    ****

    "Ten, kdo tu hru hraje, má moc dohnat člověka k tomu, aby se zabil." Po nudnějším prologu se druhý díl docela pěkně rozjel. Najednou je v tom zapletená politika, korupce i náboženství a to mi chutná. Investigativec Vlček je sice stále suchar, ale ve spojení s vyšetřovatelkou Stellou působí skoro až sympaticky. Hned po zkonzumování tohoto dílu jsem se zkrátka začal těšit na další a to považuju za známku toho, že se to povedlo.(22.12.2016)

  • Necrotongue
    *****

    Tentokrát jsem byl mnohem spokojenější než po shlédnutí předchozí epizody. Šest měsíců mezi oběma díly uteklo jako voda, příběh nabral velmi slušné tempo, navíc se i hezky zaplétá, takže jediným rušivým elementem byla pro mě postava Jany Skálové. Vcelku rychle jsem pochopil, že asi nepůjde o kladnou postavu, nejen z jejích činů, ale hlavně proto, že to Tereza Hofová dává najevo každým slovem i pohybem a postava tak působí krajně prvoplánově.(28.4.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace