Reklama

Reklama

IO

  • USA IO
Trailer

Mladá vědkyně se snaží najít způsob, jak zachránit umírající Zemi. Najde muže, který se žene za poslední lodí opouštějící planetu. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (98)

Davies182 

všechny recenze uživatele

Když chceš mermomocí těžit z úspěchu Annihilation, a bejt přitom jako Marťan říznutej Já, legendou, ale jediný, co ti zbyde, je snůška nezáživnejch dialogů v levnejch kulisách a herci s dvouma výrazama v obličeji. Parádní scífo k usínání a ne, fakt na tom Netflixu asi nemusim čumět na každou novou tejdenní premiéru... ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Aj na Netflixe človek občas natrafí na chobotinu. A pritom námet sa zdal celkom zaujímavý - všetci opustili Zem a tam len jedna vedkyňa, čo sa snaží ešte niečo dokázať. Avšak tie hlavné dejové linky neboli dotiahnuté. Napríklad tá medzi otcom a dcérou, to si divák len môže domýšľať, že čo a prečo. Záver tiež taký nedorobený, nedovysvetlený.... Veľmi rozpačitý dojem. Podpriemer. 40/100 ()

Reklama

Spiker01 

všechny recenze uživatele

IO tak trošku klame tělem. Tváří se strašně výpravně, ale ve skutečnosti je to bizarně komorní záležitost. Zajímalo by mě, jestli v tom viděl Anthony Mackie něco víc, nebo šel jen po penězích Netflixu. Tipnul bych si, že on byl ta nejdražší položka. Zklamání, šeď a bohužel dost často i nuda. Čistý průměr. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Po projíždění filmů z Netflixu, které jsem ještě neviděl, jsem se střetl se skutečností, že Netflix frčí na nízkonákladových sci-fárnách...což jednoznačně oceňuji. Škoda ale, že v případě IO to ze začátku vypadá, jak kdyby scénárista ze začátku okopíroval Marťana a s příchodem Anthony Mackieho, který asi měl být ten herecký tahoun, navíc nabídl brutální nudu, která nebere konce. Doslova. ()

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Je to nuda. Z námětu mohla vzniknout vcelku dobrá krátká povídka, ale na celovečerní film je toho prostě málo. Co má být překvapivé, to už divák dávno ví, a co na něj má emocionálně zapůsobit, ho nechá chladným, protože je rád, že je vůbec vzhůru. Nicméně Margaret Qualley bych rád viděl znovu, ovšem už v dobrém filmu. ()

Zajímavosti (3)

  • První film, který se měl původně jmenovat „IO“ byl film Outland (1981). Tvůrci z původního pojmenování upustili kvůli tomu, že si lidé název filmu často pletli s číslovkou 10. (zbyshek)
  • Převážná část filmu se natáčela na observatoři la Côte d'Azur na jihu Francie, blízko města Nice. (zbyshek)
  • Měsíc Jupiteru IO je podle NASA vulkanické peklo, kde díky konstantní vysoké radiaci a teplotě je o něm nemožné přemýšlet jako o další destinaci pro lidstvo. (zbyshek)

Reklama

Reklama