Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Holden spolu s posádkou bojuje o přežití ve vážně poškozeném modulu Knight. Na stanici Ceres se ukazuje, že vypátrat Julii Maovou bude těžší, než Miller čekal, a to poté, co zjistí, že má vazby na Spolek Vnějších Planet, extrémistickou politickou skupinu, jež bojuje za práva kolonií na Pásu. (Prime Video)

Recenze (8)

honajz2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Oproti pilotu zklamání. Celkem nudný díl, který se dějově nikam neposouvá a ani nemá takovou atmosféru nebo zajímavé postavy, aby mi to nevadilo. Navíc pořád čekám od tohohle seriálu nějakou mysteriózní zápletku a zatím to vypadá, že to bude jen o válce mezi Zemí a Marsem... No ještě uvidím, snad v tom bude něco víc. Slabé 3* ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Táto epizóda ma ešte nepresvedčila o tom, či ma presvedčí aj celý seriál. Ale už je jasné, že budeme skákať minimálne medzi troma dejovými líniami a troma prostrediami. Je aj jasné, o čo asi až do konca série primárne pôjde. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá epizoda byla sice proti předchozímu dílu lehce umírněnější, co se akce týče, ale příběh byl i tak dostatečně zajímavý. Baví mě propojení Sci- Fi a detektivky, které mi po dvou epizodách připadá plně funkční. Pevně doufám, že se současnou kvalitu podaří i nadále udržet. ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama