Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Holden s posádkou je uvězněn a vyslýchán na palubě vlajkové lodi marťanského námořnictva Donnager. Netrvá dlouho, než se obrátí jeden proti druhému. (Prime Video)

Recenze (6)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V podstate to isté, čo 2. Politika a konotácie k našej súčasnosti asi budú dominovať aj naďalej a vďaka výbornej expozícii v úvode seriálu to funguje. Atmosféra ma ale stále nepresvedčila, exteriérové zábery na mňa pôsobia presvedčivejšie ako tie interiérové. ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nepokoje na Cere boli zivocisne. Ten brutalny zaver som teda necakal. Tak trochu som tretieho hraca predpokladal uz na konci dvojky a zrejme sa nemylim. Zatial vysoka diplomacia na Zemi zrejme zlyhava, hoci si mysli, ze oddialila vojnu. Opat velmi slusna cast. ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tentokrát jsem se velmi dobře bavil. Do všeho se začala ještě více promítat politická situace, děj v pásu asteroidů mi začíná připomínat cyberpunk, což je jedině dobře, musím ocenit, že se tvůrci neuchýlili k vytváření nějakých mimozemských bytostí, takže Marťani vypadají stejně jako lidé, které můžu potkat na ulici. A taky se objevil Jared Harris, ten mě vždycky potěší. ()

honajz2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Většina epizody docela nuda a nikam se to moc neposouvalo, podobně jako v minulé epizodě. Naštěstí to všechno zachránilo posledních 15 minut, které jsou napínavé a atmosférické stejně jako pilotní díl. Hlavně už v tom všem možná bude konečně i něco záhadného, tak uvidím, jak se to vyvine dál. Silné 3* ()

Galerie (29)

Reklama

Reklama