Posádka Rocinante objeví opuštěnou loď, jež skrývá tajemství, které může zničit existenci lidstva. (Prime Video)

Anderton

Prvá polhodina uspokojí hard core sci-fi fanúšikov napínavým prieskumom záhadnej vesmírnej lode v meteorite. Možno toto sú presne tie momenty, na ktoré som celý čas čakal. A tým je aj zvyšná štvrťhodinka, kedy sa konečne začínajú pretínať jednotlivé dejové línie a začíname byť svedkami nečakaných zvratov. Že sme okrem krátkej scény vynechali tentokrát matičku Zem, považujem za výrazné plus. Temnota vesmíru je o niečom inom. ()

Necrotongue

Konečně jsem se zase dočkal kvalitní epizody. V tomto případě jsem se hodně dobře bavil. Nejdříve se tvůrcům podařilo při procházení útrob Anubisu vytvořit téměř "vetřeleckou" atmosféru, na stanici Eros došlo i na pořádnou akci a přišel i silný závěr. ()

warrenur

Zatial najlepsi diel serie. Cez napatie, detektivku, akcak az po mystery thriller. Nalada v najdenej neznamej vesmirnej lodi, Anubis, bola, ako uz vyzdvihli predo mnou, velmi sugestivna. Dufal som, ze prvy charakter, co sme v serii videli konecne opat prehovori, zial nie je tomu tak. A zbiehanie linii na Erose sa potvrdilo. Hoci heroicky prichod pana detektiva na scenu mi prisiel trosku usmevny. Moze byt. Spokojnost. ()