Holden vede svou posádku válkou zdecimovaným Ganymedem. Mezi Errinwrightem a Avasaralaovou dojde ke konfrontaci, která navždy změní jejich vztah, zatímco Bobbie objeví stránku Země, která otřese jejím chápáním svého nepřítele. (Prime Video)

Anderton

Rozvíjane dvoch dejových línií z predchádzajúcej časti. Tvorcovia tentokrát (konečne) ukazujú aj bežný, či skôr undergroundový život na zemi namiesto naleštených officov predstaviteľov vlády a že im to teda trvalo. Len škoda, že sme toho nemali možnosť vidieť viac, ale možno to ešte príde. Línia na Ganymede má taktiež dramatický potenciál a bohvie, kam povedie. ()

warrenur

Ako som predpokladal a dozvedeli sme sa to k zaveru i v tejto epizode, maslo na hlave ma zrejme Mars. Celkom zasnena epizoda na Zemi a popri beznadeji a spine na Ganymede to vytvaralo zaujimavy kontrast. Zrejme jednym z hlavnych hybatelov deja sa stane jedina prezivsia z martanskej jednotky. Moze byt, snad jej dovtip pomoze v dalsom snazeni, mam o nu obavu, je dost naivna, ale uz ma svoje prve autenticke zazitky na Zemi...uvidime. ()

Necrotongue

Situace na Zemi je díky Errinwrightovi zase o něco zajímavější, pobavila mě seržant Draper jako hrabě Monte Cristo a i dění na Ganymedu stálo za to. Tvůrci mohli situaci lehce vylepšit tím, že by se události na Zemi odehrávaly v trochu rychlejším tempu, ale jinak jsem byl spokojen. ()

cyphercz

Opet perfektni epizoda, ktera zase poodkryla kusanec tajemstvi a svinstva probihajiciho celou slunecni soustavou. Zejmena se mi libi charakterovy vyvoj Bobinky Draper, jeji sceny na Zemi byly proste epesni, stejne tak paradni odhaleni laboratore na Ganymedu, no a stejne tak vyvoj na Venusi, proste hell yea!! ()