Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak vzhľadom k úcte k seriálu ohodnotím poslednú epizódu druhej série za plný počet. Tvorcovia sa museli snažiť neuzavrieť všetky dejové línie a zároveň ponúknuť dostatočné množstvo odpovedí na záver, ktoré pôsobia za prvé ako skutočné odpovede, za druhé ako clifhangery pre sériu tretiu. A to vyšlo, i keď nie dokonale. Novinkou je nesmierne rýchle prestrihávanie medzi troma dejovými líniami, len je trochu škoda, že sme sa viac nevenovali Venuši, ale tu sa zdá, že tá bude v budúcnosti hrať celkom prím, aspoň v to dúfam. ()

cyphercz

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Posledni epizoda druhe rady je pro me na hranici 3 a 4 hvezd, zkratka zapletka mezi Holdenem a Proto-bestii me opravdu nebavila a prisla mi az moc dlouha, to uz byl mnohem zazivnejsi ten lov na povrchu Ganymedu... Epizodu tak pro me zachranuje deni kolem Chrisjen a pak Venuse:) ()

MasterD

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tato epizoda byla strašná nuda. Musím ovšem ocenit charakterový vývoj Gunny, to bylo zde asi nejzajímavější: nikdy bych netipl, že na 'první pohled tupá vojanda s exoskeletonem na Marsu' epicky podá (právě v tom exoskeletonu) pomocnou ruku 'naší' Madame Undersecretary. I Finále tomuto seriálu fakt nejdou, ale naštěstí se tu nehraje na seriálové řady ale na knihy. :) A toto je teprve půlka Caliban's War. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Závěrečná epizoda druhé sezóny se vcelku povedla, i když měla své mouchy. Jen musím znovu zmínit, jak moc únavné mi už připadají ty neustálé záchrany v poslední chvíli. Snažit se budovat napětí tímto způsobem, mi přijde hrozně naivní. No, ale i tak jsem se bavil. ()