Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Úleva z těsného úniku Rocinante je zničena nečekaným nepřítelem a posádka je nucena bojovat za záchranu lodi. Avasaralaová je uvězněna svými nepřáteli, přičemž Bobbie Draperová je její jedinou šancí na přežití. (Prime Video)

Recenze (5)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak vzhľadom k úcte k seriálu ohodnotím poslednú epizódu druhej série za plný počet. Tvorcovia sa museli snažiť neuzavrieť všetky dejové línie a zároveň ponúknuť dostatočné množstvo odpovedí na záver, ktoré pôsobia za prvé ako skutočné odpovede, za druhé ako clifhangery pre sériu tretiu. A to vyšlo, i keď nie dokonale. Novinkou je nesmierne rýchle prestrihávanie medzi troma dejovými líniami, len je trochu škoda, že sme sa viac nevenovali Venuši, ale tu sa zdá, že tá bude v budúcnosti hrať celkom prím, aspoň v to dúfam. ()

MasterD 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tato epizoda byla strašná nuda. Musím ovšem ocenit charakterový vývoj Gunny, to bylo zde asi nejzajímavější: nikdy bych netipl, že na 'první pohled tupá vojanda s exoskeletonem na Marsu' epicky podá (právě v tom exoskeletonu) pomocnou ruku 'naší' Madame Undersecretary. I Finále tomuto seriálu fakt nejdou, ale naštěstí se tu nehraje na seriálové řady ale na knihy. :) A toto je teprve půlka Caliban's War. ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Závěrečná epizoda druhé sezóny se vcelku povedla, i když měla své mouchy. Jen musím znovu zmínit, jak moc únavné mi už připadají ty neustálé záchrany v poslední chvíli. Snažit se budovat napětí tímto způsobem, mi přijde hrozně naivní. No, ale i tak jsem se bavil. ()

cyphercz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Posledni epizoda druhe rady je pro me na hranici 3 a 4 hvezd, zkratka zapletka mezi Holdenem a Proto-bestii me opravdu nebavila a prisla mi az moc dlouha, to uz byl mnohem zazivnejsi ten lov na povrchu Ganymedu... Epizodu tak pro me zachranuje deni kolem Chrisjen a pak Venuse:) ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama