Reklama

Reklama

Expanze - Série 3

(série)
Mysteriózní / Sci-Fi
USA, 2018, 9 h 19 min (Minutáž: 43 min)

Předloha:

Daniel Abraham (kniha), Ty Franck (kniha)

Hrají:

Steven Strait, Cas Anvar, Dominique Tipper, Wes Chatham, Frankie Adams, Shohreh Aghdashloo, Shawn Doyle, Thomas Jane, Elizabeth Mitchell, (více)
(další profese)

Epizody(13)

Videa (1)

Trailer

Recenze (20)

KM Phoenix 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Třetí série je srovnatelná, ne li v některých ohledech i lepší než ta druhá. Sjel jsem ji prakticky jedním dechem a musím říct, že jsem si ji i hodně užil. I ty výhrady, které jsem měl v druhé řadě v mnohém odpadly. Sice se párkrát objevil zbytečný patos (ale ve srovnání s jinými seriály s ním zde šetřili) či nějaké nelogičnosti a deus ex machina, ale vše v množství, které nenarušilo celkový dojem. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Málokedy sa vidí, aby seriál gradoval takýmto spôsobom. Druhá séria bola o niečo lepšia ako výborná prvá a tretia séria je o niečo lepšia ako výborná druhá. Dá sa teda čakať, že štvrtá bude ešte väčší nášup ako týchto trinásť kvalitatívne veľmi vyrovnaných epizód. Ale treba aj skonštatovať, že ide skôr o série dve zhustené do jednej, pretože každá polovica je viac menej uzavretým dramatickým celkom, ale navzájom pevne previazaným a to platí aj smerom k prvým dvom sériám. Druhá polovica nemusí sadnúť každému, trvalo mi nejaký čas sa aklimatizovať, ale viery v tvorcov, že majú všetko dopredu poriadne premyslené, som sa nikdy nevzdal a urobil som dobre. ()

Reklama

sirien 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Epické zakončení všeho z předchozích dvou sérií a dokončení příběhu prvních třech knížek (i když většina třetí knihy se tu redukuje jen na jednu jedinou dějovou linii - naštěstí, ale to by bylo složitější...) Stranou všech ostatních kvalit (vyprávění, postavy, efekty, smysluplné drama atd.) musím říct, že i se znalostí předlohy bylo velmi příjemné vidět, že nějaký seriál skutečně dokáže dospět k úctyhodnému a kvalitnímu závěru, v němž jsou uzavřeny skutečně všechny dějové, vztahové a další dějové linky. ()

M1k9 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Wow! Tento tým dělá všechno dokonale a to se jen tak nevidí. Seriál funguje na všech úrovních a je v něm tolik, tak strašně tolik podnětů k přemýšlení. Akční scény mnohdy překonávají rafinovanost Ch. Nolana a to jsem si nemyslel, že tento obrat někdy použiju. Všimnul jsem si, že hudbu dělá můj oblíbenec z dob District 9. Je fakt, že seriál je po všech stránkách jak dělaný pro mě, ale věřím, že i ne sci-fi fanoušci ho ocení. S chutí dávám plný počet a posouvám si The Expanse na první místo . . . v seriálech. (Díky Amazon Prime za záchranu.) 10/10 ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Třetí sezóna u mě s přehledem trhla předchozí řadu, s níž jsem byl hodně spokojen. Mám neodbytný pocit, že se tvůrci s každou sérií zlepšují, a to u spousty seriálů nebývá příliš obvyklé. Faktem je, že jsem si tuhle "scifárnu" skvěle užil, bylo v ní všechno, co jsem v ní chtěl mít, a těch pár mírných nedostatků jsem se rozhodl bohorovně ignorovat. Došlo to tak daleko, že mi s výjimkou jedné epizody příliš nevadila ani Bobbina, která mě tak štvala v minulé řadě. Ve druhé polovině sezóny mi sice chyběla Chrisjen Avasarala, ale Plejtvák s ní dost zamával a Prstenec by ji asi dorazil:-) Každopádně jsem byl velmi spokojen, sérii jsem si fakt užil a tiše doufám, že se povede i ta příští. ()

Galerie (212)

Reklama

Reklama