Amos a Clarissa jsou uvězněni ve zhroucené budově. Naomi se potýká se svou starou rodinou. Holden sestaví novou posádku Roci. Alex a Bobbie učiní nebezpečný objev v Pásu. (Prime Video)

Anderton

Udalosti na Zemi dej príliš dopredu neposunuli, ale zase išlo o napínavé únikové sekvencie, len povedzme si pravdu, tu sa v rámci série tak trochu naťahoval čas. To mamina, synáčik a otecko vo vesmíre je iná káva. No predstavte si, že váš bývalý muž je terorista číslo jedna, jediný syn ide v jeho stopách a tak nejak ste s nimi uväznení niekde medzi lietajúcimi kameňmi. Interakcia medzi nimi ma baví, možno aj preto, že Dominique je nielen sympatická, ale aj schopná herečka. ()

Necrotongue

No, další pětihvězdičkovka z toho opravdu být nemohla; tvůrci se sice vcelku snažili a rozhodně jsem se u epizody nenudil, ale nějaké ty masařky jsem tady našel. Svaloušovi při vynaložení námahy opravdu velmi působivě naběhly žíly (mimochodem mi silně připomínal hlavního záporáka ze Zaščitniků), ale dojem následně pokazil nouzový žebřík (nepřístupný a utajený tak, že o něm nevěděl ani personál). Navíc po jeho zdolání vypadali všichni až překvapivě čerstvě až na osobu, která byla částečně leklá už před akcí. No jo, no, ďábel je v detailu. ()