Rozhodně mi druhá série přišla ještě lepší než ta první. Mnohem větší prohloubení postav a také složitost i zábavnost nabrala na obrátkách. Dokonce i Steven Strait (jako James Holden) nepůsobil jako úplně dřevo (tak jako v první sérii). Jeho štafetu v podobě nejmíň přesvědčivé postavy převzala Frankie Adams (Bobbie Draper), která mi vůbec neseděla a její drsnou marťanskou mariňačku jsem jí fakt nežral.(15.10.2017)

Druhá řada je uplně jiné kafe. Karty jsou na stole a děj se sune vpřed solidním tempem. Celá zápletka navic (konečně) dostala smysl. Bohužel v polovině řady tempo poleví a začne se vytrvale žvanit (většinou o nesmrtelnosti chrousta = nic co by posunulo děj). Ke konci zase chytí druhý dech a 20 miut před koncem řady máme 3 rozjeté linie které je třeba ukončit... prostě mazec. Na kecy není čas.(14.11.2019)

Je až neuvěřitelné, jak tenhle nenápadný seriál dokáže zaujmout. Jeho děj je rozvláčný, ale nikoli nudný. Udržuje napětí a atmosféru a druhá řada si zaslouží jen samou chválu. Dočkáme se zde kýčovitých situací?! Ano, ale neobtěžují. Akce je poskrovnu, ale zároveň ve vydatném množství, rovnajícím se politickému dění. Napětí udrží pozornost a nechá vás si ohlodat nehty v očekávání další série. Za mě chvála!(6.5.2017)

Asi nejlepší vesmírný seriál co tady teď máme. Kvalita má vzestupnou tendenci a druhá řada směle překonává tu první. Malinko chybí detektivní linka, tu ale nahrazuje mysteriózní odhalování modrásků. Dost prostoru získává Ganymedes i Mars a Venuše v závěru příjemně překvapí. Nehorázná pecka. Snad si udrží své kvality.(7.5.2019)

Pokud se v seriálu objeví nějaká vedlejší scéna, tak má hluboký smysl a dává příběhu a postavám velkou hloubku. Takže nejen, že druhá série zrychlila, ale také předvedla emocionálně silné scény. Víc než bych čekal ve druhé sérii. Líčení psychologie hlavních postav dostalo hodně prostoru a to je dobře. Především jsme se seznámili s jejich slabými stránkami. Jsou to komplexní postavy a je radost sledovat jejich další kroky. Za zmínku stojí bleskurychlé vyřešení románku Holdena a Naomi. 3 minuty? Říkám to pořád, tento seriál sviští světelnou rychlostí. 10/10(3.10.2019)