Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

První epizoda mě ke sledování seriálu docela slušně nalákala, přestože jsem měl zpočátku z rychlého střídání lokací trochu zmatek v hlavě. Naštěstí jsem se poměrně rychle naladil na tu správnou vlnu, příběh mě zaujal, měl i fajn atmosféru a ani o napětí a akci nebyla nouze. Navíc mě pobavilo, že i Spojené národy mají své Guántanamo. ()

honajz2

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zatím to vypadá dobře. Je to poutavé, má to zajímavě rozehraný příběh (to, že se tam skáče mezi dvěma ději, mi vůbec nevadí, orientuji se v nich dobře), celkem i sympatické postavy, zatím je to i správně mysteriózní a na sledování dalších dílů mě to určitě navnadilo. Ale jak vidím, že to má přes 5 sérií, tak se bojím, že buď kvalita půjde dolů, nebo se z toho stane kravina. Nebo překombinovaná kravina. Uvidím, snad ne. 4* ()

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Pozerať či nepozerať po tomto prvom pokuse celý seriál, to jest priam hamletovská dilema. Za hovoria super exteriérové zábery a proti práve tie interiérové, čo by mali vďaka dialógom diváka nalákať. Trochu zmätok v postavách a deji, ale inak fajn nápad, je tam cítiť Dicka: Blade Runner a Total Recall. ()

SpaceOdyseus

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nadseni me zatim miji. Opatrne jsem ale na dalsi dily zvedavy. Chvili z toho kouka beckovost (coz mi u sci-fi nevadi), chvili vyleze zablesk hard sci-fi jak od Clarka (treba problem ridnuti kosti). Thomas Jane tu je fajn, takze dalsi dil si dam rad. ()

papuchalk

Zkusil jsem první díl s velkou nadějí, že se namotám na zajímavý scifi seriál. Bohužel, nesedlo mi to absolutně ničím. Asi jsem staromódní, ale nemám rád, když se rozjede několik větví příběhu a zběsile a nelogicky se mezi nima přeskakuje, někdy i pouze na 5 sekund (wtf??), nemám rád ani zběsilý střih, když postavy sedí a povídají si. Dvacet minut tam nebyl ani jediný logický dialog, jen plácání nějakých hlášek. Absolutně mě to nepřesvědčilo, zejména v interierových scénách, že se to odehrává v budoucnosti a mimo Zemi. Seriál mi byl doporučen i proto, že se tam údajně velmi do hloubky zaobírali fyzikou. Takže hned v prvním díle je totální fuckup, že ve sluneční soustavě loď letící na Ceres úplně zastaví v průběhu letu. Podle kepplerových zákonů by taková loď spadla přímo do Slunce, LoL, podle zákonů orbitální mechaniky by na to ani neměla energii. Další díly dám asi jen kdybych neměl dva roky co dělat. ()