Tentokrát jsem se velmi dobře bavil. Do všeho se začala ještě více promítat politická situace, děj v pásu asteroidů mi začíná připomínat cyberpunk, což je jedině dobře, musím ocenit, že se tvůrci neuchýlili k vytváření nějakých mimozemských bytostí, takže Marťani vypadají stejně jako lidé, které můžu potkat na ulici. A taky se objevil Jared Harris, ten mě vždycky potěší.(1.8.2018)

Většina epizody docela nuda a nikam se to moc neposouvalo, podobně jako v minulé epizodě. Naštěstí to všechno zachránilo posledních 15 minut, které jsou napínavé a atmosférické stejně jako pilotní díl. Hlavně už v tom všem možná bude konečně i něco záhadného, tak uvidím, jak se to vyvine dál. Silné 3*(16.11.2020)

V podstate to isté, čo 2. Politika a konotácie k našej súčasnosti asi budú dominovať aj naďalej a vďaka výbornej expozícii v úvode seriálu to funguje. Atmosféra ma ale stále nepresvedčila, exteriérové zábery na mňa pôsobia presvedčivejšie ako tie interiérové.(28.8.2017)

Konecne to zacina mit spad. Psychologicka hra na kocku a na mys me bavila moc(15.11.2019)

Nepokoje na Cere boli zivocisne. Ten brutalny zaver som teda necakal. Tak trochu som tretieho hraca predpokladal uz na konci dvojky a zrejme sa nemylim. Zatial vysoka diplomacia na Zemi zrejme zlyhava, hoci si mysli, ze oddialila vojnu. Opat velmi slusna cast.(27.12.2019)