Miller odhalí důležité informace schované v datakostce. (Prime Video)

warrenur

Uspokojivy diel s par WTF momentami. Jeden z nich spomenul kolega nizsie. ;) Pan detektiv mal celkom na male, ale nakoniec precital hlavnu stopu a zaver bol presne to, co som ocakaval, ked som zbadal prvu reakciu sefky. Uvidime, co s podobnym cipom spravi "guverner" Tycho. Moze byt, ale dufam, ze podobne preslapy sa uz opakovat nebudu. Kleslo by to totiz na uroven tuctovych hlupuckych sci-fi pocinov, ktorych su tu priehrstia. Trosku bije do oci, ze jediny prezivsi hned dvoch katastrofalnych udalosti, ktore hrozia ohrozit mier, sa len tak prevazaju vesmirom a nechaju veci eskalovat. ()

Anderton

Tak pokiaľ minule začali Millerovi veci dochádzať tak tentokrát si už rozhádzané puzzle dokázal pomerne presne zložiť. Prostriedkom bol ako inak nejaký záhadný čip s dôležitými informáciami. Uspokojivá epizóda, ktorá pôsobí ako posledný pomalší nádych pred silnými epizódami finálnymi. Poteší úvodné "balenie" meteoritu na prevoz rozheganou loďou s rozheganou posádkou. ()

Necrotongue

Jak už jsem psal dříve, epizody s pomalejším tempem mi vůbec nevadí, pokud mají, co říct, ale tentokrát jsem měl pocit, že bych se bez tohoto dílu obešel. Millerův pokec s Dawesem a jeho následná záchrana v poslední chvíli mě nenaplnily žádným nadšením a události na stanici Tycho mě taky nepřesvědčily. ()

honajz2

Tak, a tady s tím seriálem končím, tohle asi není pro mě. Další nudná epizoda (tentokrát dokonce nudnější než obvykle), která se v ději opět moc nehne, z postav mě stále nezaujala ani jedna, atmosféru ani napětí to nemá, přibývá nelogičností jak v chování postav, tak ve fyzice (viz. komentář uživatele Lokutus) a doteď mě nezaujal ani děj. Tak proč to sledovat dál a marnit tím čas, když mě to stejně asi nikdy nechytne... Slabé 2* ()