Pátrání po Praxově dceři se blíží ke konci. Podřízení admirála Southera plánují vzpouru na palubě Thomase Prince. (Prime Video)

Anderton

Pokračujeme tam, kde sme skončili a ženieme sa razantnými krokmi vpred. Napätie v kabínach a na mostíkoch každej vesmírnej lode eskaluje, kedy sa predstavitelia tej-ktorej strany nedokážu dohodnúť na tom, ako reagovať na situáciu nepriateľa, ktorý sa tiež nedokáže zhodnúť na tom, čo bude najlepšie podniknúť v danom momente. A ten záver ma presvedčil opäť o plnom hodnotení. ()

Necrotongue

Nemám moc rád dojemné příběhy, a ten Naomin vyzníval trochu falešně, skoro jakoby jí chtěl scénárista vrátit jedním tahem její původní gloriolu, ale ani to mě nepřesvědčilo, abych ubral hvězdičku. Všechno ostatní totiž fungovalo dokonale a já jsem si to fakt užil. ()

cyphercz

Fascinuje mě, že je tohle teprv pátá epizoda a už fakt nevím kam dál ta kvalita může jít, naprosto parádní díl s akorát jedním hluchým místem - rozhovor Naomi s Holdenem. Závěr epizody mi přišel, že by klidně mohl být cliffhangerem konce řady, ale nás ještě čeká dalších 8 (!!) epizod. Jsem hodně zvědav co bude dál. ()