Intransigence (S03E09) (epizoda)

Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2018, 43 min

Tvůrcům se s minulým dílem tak zadařilo, že vedle něj působí devátá epizoda poněkud slabším dojmem. Mě osobně příliš nepotěšily výlety do rodinné historie Maových, které vyloženě přibrzdily děj, na druhou stranu musím vyzvednout Amosův přínos- jeho nouzový komunikační kanál byl dokonalý.(10.1.2019)

Pri prstenci trochu hmatateľnejšie cítiť slabšiu úroveň trikov. Čo sa stratí v tme medzi hviezdami, v modrej bubline vynikne. Pokračujeme tam, kde sme minule skončili ale s tým, že nič extra sa neudeje, pretože sa ešte len rozostavujú figúrky na novej šachovnici. Aká partia z toho nakoniec vzíde, je stále vo hviezdach, lepšie povedané niekde medzi našimi vzdialenejšími planétami a ich mesiacmi.(3.10.2018)

Z nějakého důvodu hůř hodnocená epizoda, přestože je stejně napínavá jako ta předchozí. Možná bychom se obešli bez flashbacků ze živovota rodiny Mao a možná někomu chybí Bobby, nebo Avasarala, ale pořád je to nadprůměrné scifíčko, jaké tady dlouho chybělo.(9.6.2018)

Absolutní sci-fi skvost(16.6.2018)