Abaddon's Gate (S03E13) (epizoda)

Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2018, 43 min

Více než důstojné zakončení třetí řady. Je radost sledovat v tomto žánru nevídaně vyrovnanou kvalitu všech epizod. Nechávat se překvapovat, těšit se na postavy, které jsou moc pěkně vyprofilované... . Co víc by mohl sci-fi fanda chtít?(28.6.2018)

Perfektní záležitost která s během těch tří sérií jen zdokonaluje a poslední díl to jen podtrhává! Už se těším na 4 řadu! za mě 95%(10.8.2018)

Tentokrát jsem neměl v hodnocení nad čím váhat, tady jsem pod pět hvězdiček jít nemohl ani omylem. Tvůrci to v závěru série pořádně rozjeli, atmosféra byla fantastická, napětí gradovalo skvělým způsobem a závěrečné rozuzlení se jim opravdu podařilo.(10.1.2019)

Ťažko si predstaviť lepšiu cestu, ako z toho celého von. Nemyslím len postavy v tak prekérnej situácii, ale aj scenáristov z nastolených otázok série, ktorá išla dopredu nevídaným tempom. Nebudem tvrdiť, že som predpokladal, akým smerom sa vydáme, radšej som sa nechal unášať fantáziou tvorcov, pričom neviem, čo bolo ešte v predlohe a čo už nie. Viac menej akčná epizóda, ale s dostatkom času na dovysvetlenie všetkého doposiaľ potrebného a zároveň nalákanie na to, čo môžeme očakávať ďalej.(5.10.2018)

9/10(8.7.2018)