Churn (S05E02) (epizoda)

Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2020, 52 min

O něco lepší než předchozí díl, avšak stále je to takové utahané, bez nějakého náboje, jaký měly epizody zejména 2. a 3. řady, kde se člověk nemohl dočkat než si pustí další díl. Také si myslím, že síla hlavních postav The Expanse spočívá v tom, když jsou spolu a ne takhle každý jinde. Je to takové unylé, Amos si vzpomíná na mládí na Zemi, Holden "sedí na zadku" na Tycho station, Avasarala sedí na zadku na Měsíci, Naomi letí za synem, Alex si povídá s Bobbi na Marsu... nevím no, zatím jsem z této řady celkem nesvůj.(20.12.2020)

Pomalý build-up, ale ne utahaný. Myslím si, že vývoj postav je stejně důležitý jako vývoj děje. A je rozhodně zajímavé je vidět pro jednou všechny samostatně, protože tady vlastně konečně vidíme aspoň určité záblesky toho, jak všichni žili před tím, než se stali posádkou Rocinante a zachránci sluneční soustavy. Důležité pro určitý posun perspektivy. Ale v pozadí rozvoje postav se už stále zřetelněji začíná ukazovat něco shnilého.(6.1.2021)

Ok, zacina sa pracovat na atmosfere a linie sa pomaly zacinaju prejavovat. Spokojnost. Suhlasim, ze drive predoslych serii to zial nema.(31.12.2020)