Gaugamela (S05E04) (epizoda)

Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2020, 46 min

Vymakany diel a velkolepe vyustenie zaveru predoslej serie a prvych epizod tej sucasnej. Zaverecna rec v sebe niesla mnohe paralely nasho skutocneho pozemskeho fungovania.(13.1.2021)

• loki5

Celkem pomalý a nudnější rozjezd 5. série a pak přijde 4 díl a vše je jinak. Vše co děla z expase skvělý seriál je tu v plné síle.(28.12.2020)

Tady není moc co vytýkat. Vše, co mám rád na Expansi je tu v plné palbě. Napětí. Zvraty. Velké události. Slušivý CGI kabátek. Jediné co mi snad krapet vadí je fakt, že k tomuto dost zásadnímu bodu jsme šli přes tři episody. Zbytečně moc. Jinak je Gaugamela jedna z top episod celého seriálu. Belters vrací úder! :D(29.12.2020)

Nemohu si pomoct, ale tenhle díl mě nijak extra nenadchnul. U zápletky kolem protomolekuly v 2. a 3. řadě jsem žral doslova každou minutu, tady ta teroristická tématika kolem Inarose mě zatím ale prostě tolik nebere. Jsem sice zvědavý, jak se situace bude dál vyvíjet a jestli naši hrdinové zvládnou "povstat" proti onomu teroru, ale nemám to nutkání a velkou natěšenost pustit si co nejdřív další díl, jako tomu bylo u oněch výše zmíněných řad...(28.12.2020)

Zatím asi nejlepší epizoda celé Expanse.Pro mně je to těžké četl jsem všech 8 knih takže vím co se bude dít ale stejně je zpracování skvělé.(23.12.2020)