Adopce

• USA Adoption Stories

Seriál Adopce vykresluje komplexní obraz cesty adopčním řízením. Cesty plné vypjatých emocí a dojemných i vyhrocených situací a okamžiků. Spojením adoptivních rodičů a jejich svěřenců vznikají nové milující rodiny plné lásky a porozumění. Ať už jsou vdaní nebo svobodní, bezdětní nebo vychovávající vlastní potomstvo, zdravotně postižení či rozvedení, sdílí všichni adoptivní rodiče jeden sen. Sen založit rodinu a stát se její nedílnou součástí. Seriál Adopce poskytne divákům detailní náhled na komplikovaný proces adopčního řízení od prvotního impulzu a vstupních procedur až po konečné splynutí v novou rodinu. Budoucí rodičové mohou čelit nelehkým překážkám, avšak odměna stojí za to a diváci budou dojati srdečnými příběhy skutečné lásky a porozumění. Každá epizoda je věnována jednomu konkrétnímu páru a jeho případu. Od počátku až do konce můžete sledovat příběhy dospělých a dětí z celého světa čekajících na svou novou rodinu. (CBS)

DavidAAAA

Díly, které jsem viděl byly natočeny dost poutavě, se zajímavým komentářem a pokaždé šťastným koncem. Abych řekl pravdu, jeden z dílů dost změnil můj pohled na možnost adopce dětí homosexuálními páry. ()