Nezdolná Kimmy Schmidt - Série 2

(série)
USA, 2016, 6 h 46 min (Minutáž: 29–37 min)

Kamera:

John Inwood

Hudba:

Jeff Richmond

Ellie Kemper, Tituss Burgess, Carol Kane, Jane Krakowski, Ki-hong Lee, Gil Birmingham, Jason Kravits, Amy Sedaris, Fred Armisen, Darrell Hammond (více)

Epizody(13)

Pozice Jacquelininy asistentky už Kimmy unavuje, tak si přivydělává jako vánoční elf a řidič Uberu. Titus se zamiluje a Lillian bojuje proti gentrifikaci. (Netflix)

dubinak

2. série: Nejhloupoučtější, ale na druhou stranu nejupřímnější humor velí právě v druhé sérii. Spousta alegorie na nejhorší a nejvíc nevyslovitelné vlastnosti člověka. Geniální věc. Tenhle seriál se prostě musí bedlivě poslouchat. ()

Streeper

Místami je to hodně trapný a nevtipný. Naštěstí to ale u většiny dílů zachraňují hostující celebrity jako Tina Fey nebo Lisa Kudrow. Nicméně kvalita šla od první série hodně dolů a bojím se, co na mě čeká ve třetí sérii. ()

• Když má Titus (Tituss Burgess) svůj monolog, ve kterém říká: „Když nás píchnete, neteče z nás krev?“, jedná se o odkaz na monolog z divadelní hry „Kupec benátský“ od Williama Shakespeara. Na Shakespeara odkazuje i tím, že v okamžiku, kdy tato slova pronáší, má kolem krku límec, který se v alžbětinské době nosil. (Ganka)