Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Frank (Hans Degelet) je stárnoucí gangster, který se nerozmýšlí nad tím, zda někoho zastřelí, a obchody uzavírá s nejobávanějšími zločinci, dealery a překupníky. Ten poslední se příliš nepovedl a je rozhodnuto, že se Frank musí uklidit do ústraní, než se spor s konkurenčním gangem urovná. Pro Franka jako by se zastavil čas. Do nekonečných minut čekání se začínají vkrádat výčitky a uvědomění si, co všechno v životě ztratil a co už se nikdy nedá vzít zpět. (Febiofest)

(více)

Recenze (3)

IsaacNewton 

všechny recenze uživatele

EMOCE=000 nic! dlouhé, nudné, chabý scénář, dialogů málo- a nestály za nic (oproti takovým westernům a podobným filmům- též se toho tam moc nenamluví, ale když ano, tak to stojí za to). Příběh žádný, charakter postav téměř také ne. A navrch kočka která loví myši s rolničkou na krku :-) ()

xxmartinxx 

všechny recenze uživatele

Místy je to svou přepjatostí až trochu legrační, ale co naplat, ve svém jádru to má něco do sebe. Možná by to chtělo důraznější audiovizuál, ale dobře... nejspíš to dosáhlo, čeho chtělo. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (3)

  • Film se měl původně jmenovat "Sunday forever". Název však působil příliš optimisticky, byl proto změněn na Helium. (Mr.curry)
  • Scény s myší dle Eché Janga mají představovat ironii: gangster je umístěn nejvýše v potravním řetězci, zatímco myš nejníže. Přesto ho však dokáže namíchnout. (Mr.curry)

Reklama

Reklama