poster

Všemocný (TV seriál)

 • USA

  Limitless

 • Slovensko

  Všemohúci

Krimi / Drama / Sci-Fi / Thriller

USA, 2015 - 2016, 15 h 38 min (Minutáž: 22x45 min)

Hrají:

Jake McDorman, Jennifer Carpenter, Hill Harper, Mary Elizabeth Mastrantonio, Bradley Cooper, Desmond Harrington, Marko Caka, Doris McCarthy, Ari Fliakos, Perry Yung, Mihran Slougian, Colin Salmon, Michael James Shaw, Ron Rifkin, Blair Brown, Patch Darragh, Georgina Haig, Christina Vidal, Gbenga Akinnagbe, Jacob Pitts, James McDaniel, Mark Noonan, Greg Germann, Analeigh Tipton, Malik Yoba, Tate Donovan, Tim Reid, Andrei Arlovski, Max Baker, McCaleb Burnett, Sam Robards, Isiah Whitlock Jr., Murray Bartlett, James Colby, Terry Serpico, Dashiell Eaves, Zabryna Guevara, Arjun Gupta, Charlie Semine, Joel de la Fuente, Jay Klaitz, Marc Blucas, Susan Kelechi Watson, Jessica Hecht, Wolé Parks, Michelle Veintimilla, Jeremy Shamos, Catherine Mary Stewart, Todd Litzinger, Mellini Kantayya, Sepideh Moafi, Simone Bailly, Julian Gamble, Jeremy Holm, Lolita Foster, Barbara Rosenblat, Michael Torpey, Stephen O'Reilly, Sipiwe Moyo, Craig Sweeny, Megan Guinan, Tom Degnan, Matt Walton, Norman Chu, Paton Ashbrook, Phil Nee, Gabrielle Senn, Philip Carr Neel, Lucy Taylor, Derek Goh, Timothy Britten Parker, Adrian Alvarado, Whitney Kimball Long, Lee Aaron Rosen, Jasson Finney, Cooper Andrews, Daniel Eric Gold, Lukas Hassel, Sarah Wilson, Richard Bekins, Roy Jackson, Jade Wu, Aimee Mullins, Frank Pando, Drew Gregory, Dan Grimaldi, Paul Castro Jr., Pascal Yen-Pfister, Gabriel Sloyer, Rebecca Naomi Jones, Frank Anello, Walker Hare, Marc Kudisch, Faith Logan, Katelyn Pearce
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • phoenixer
  *****

  Droga co může pozitivně i negativně ovlivnit svět. Na kterou stranu se přiklonit a jak si poradit v nevšedních situacích? Náš hlavní hrdina Brian to zvládnul na výbornou! Konec první (asi i poslední) serie je sice trochu dost zvláštně ukončen, přesto to hlavu a patu má. Jen škoda, že se seriál více neprolíná s filmovým scénářem.(30.8.2017)

 • marvan
  ***

  Film Limitless měl nejen skvěle vystavěný scénář, ale byl přitažlivý především svým protisystémovým vyzněním. Droga NZT hrdinovi umožnila vzepřít se životní danosti a realizovat svobodně svou vůli. Droga NZT tak byla oproti mainstreamovému nazírání na jakékoli drogy jako absolutní zlo drze představena jako nástroj svobody. Zalekl se snad režisér Neil Burger vlastního nápadu? Jinak si neumím vysvětlit ten ideologický obrat o 180 stupňů. Seriál Limitless představuje původního hrdinu filmu tentokrát jako zápornou postavu a státní správu jako místo plné neuvěřitelných dobráků, kteří dnem i nocí myslí a pracují jen pro obecné blaho. Tak nechutnou a demagogickou indoktrinaci, která představuje praktiky "měkké" totality jako tu pravou demokracii dovede zplodit snad jen americká popkultura. Hodnocení pouze za řemeslo, ideově odpad.(21.10.2015)

 • Mikino00
  ****

  Po jedenácti dílech musím konstatoval, že se jedná o povedou zábavnou podívanou. I přesto, že epizodní zápletky jsou banální, tak velice rozmanité a nápadité zpracování navozuje velice dobrý pocit ze seriálu. Seriál je vtipný, scénáristé se vyřádili na detailech Finchova uvažování a světa. Je to taková pohodovka, u které nemusíte přemýšlet. Celá série se mi celkově líbila, nápaditost, vtipnost a neotřelost ze seriálu jen srší.(17.12.2015)

 • BernyLM
  *

  Seriál si neumí udržet dlouhodobě pozornost. Neustále se opakující schéma začne po čase nudit. Film ukázal asi už moc výhod NZT, že seriál už to může jen omílat dokola, ale nikam moc už se nedostane. Hlavní postava je nudná a nezajímavá. Celý děj se pak točí kolem případů FBI a spíš to připomíná kriminálku, takže to rovnou můžeme srovnávat s mentalistou, který alespoň využíval důvtip a dedukce. Za mě 1 hvězda.(31.10.2015)

 • septic
  ***

  seriálové pokračovnání zájímavého námětu s pohodovými ústředními postavami, kde je velmi příjemným způsobem zakomponovaný humor a výjevy myšlenek a představ. Jennifer Carpenter je úžasná kočka, pokud se zrovna nepodvoluje vymítání. Seriál samotný má ale obrovským způsobem degradující tendenci příběhu. Kdyby zvolili nenavazující detektivní příběhy jako klasické Strange luck nebo X-Files, dopadlo by to mnohem lépe. Po 11tém díle nepokračuji ve sledování(21.3.2016)

 • - Mezi filmem Všemocný (2011) a tímto seriálovým pokračováním můžeme najít několik rozdílů v působení pilulky NZT. Například, když se ve filmu na Eddiem Morrovi (Bradley Cooper) začaly projevovat vedlejší účinky NZT, stačilo mu vzít si další dávku a stav se mu zlepšil. V seriálu se takto vedlejších účinků drogy zbavit nedá. Dalším rozdílem je fakt, že ve filmu došlo při zvýšení dávky NZT k větší výkonnosti jedince, což se v seriálu nijak neprojevuje. (Bube1)

 • - Bradley Cooper a Jake McDorman spolu hrali aj vo filme Americký ostreľovač (2015). (joker211)

 • - V 13. díle 1. série s názvem "Stop Me Before I Hug Again" můžeme vidět několik odkazů na režiséra Christophera Nolana. Jedna z postav se jmenuje Nolan Bale, což je odkaz na Nolanovu trilogii o Batmanovi, kde hlavní roli ztvárnil Christian Bale. Dalším odkazem je věta, ve které Brian Finch (Jake McDorman) říká o jedné technologii, že je jako: "Počátek v reálném světě". (Miro_CZ)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace