Girl of Steel (S03E01) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2017, 42 min

Velmi povedený začátek třetí série. První polovina byla trochu nudná, přesto to ale bylo víc než dobré. Akční scény byly velmi povedené, to, že je Kara zničená bylo logické a velmi dobře ztvárněné. Bavila mě také Lena v této epizodě. A nejvíce se těším na to, jak se ze Samanthy stane Reign :)(13.7.2018)

Tak musím říct, že se podle mě premiéra třetí řady vydařila na jedničku. Bylo tam vše – emoce, super akce, skvělé dialogy a hlavně skoro od všech dobře zahrané. I moje karamelové srdce se při úvodní scéně na chvíli rozzářilo. Nějaká slabá místečka by se taky našla, ale tvůrcům to odpustím. Určitě mě ale navnadili na další epizody. P.S: Morgan Edge mi zatím připadá jako takový nový Maxwell Lord, který mi ve druhé série hodně scházel, takže palec nahoru! P.S.2: Už teď jsem si zamilovala Samanthu v podání Odetty Annable, takže bude pro mě hodně těžké sledovat její transformaci v big bad série Reign.(19.10.2017)

Dle mě je tohle povedenější start sezóny, než u Flashe, ale tam to kazila Iris. Cringe momenty jsou tu stále, ale umí to být vtipné, objeví se nový záporák - Adrian Pasdar mi tam sedí vážně skvěle, hlavní protagonistka po finále předchozí sezóny děsně truchlí, hraje si na tvrďačku, ale ve výsledku to do sebe celkem zapadá, má to hlavu a patu a k tomu se tam objevuje několik zajímavých věcí, střípky, útržky, které se rozvinou v něco většího. Těším se na pokračování. Na tyhle teen pí*viny a DC jsem byl vždycky ujetej a asi nikdy mě to nepřestane bavit.(11.10.2017)