Reklama

Reklama

Recenze (9)

NinadeL 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Supráci z různých seriálů (a zemí) se scházejí, aby oslavili Barryho a Irisinu svatbu. Well, ok. Celé je to takové holčičí, romantické, předvečer svatby korunuje hezký úlet mezi Chyler Leigh a Caity Lotz (což mě hodně potěšilo)... A pak si to celé vzpomene, že jsme přece v televizní verzi DC, takže je potřeba zvládnout hrozbu z nacistické země X. Well, i v 21. století je potřeba si připomínat, že by superhrdinové bez reálné hrozby Třetí říše neexistovali. To je něco, co je potřeba, aby si mládež náležitě osvojila. ()

Lachtaan

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tohle byl nečekanej M-A-S-A-K-R! Loňský crossover poprvé lákal na spojení všech DC CW hrdinů dohromady, ve finále byly ale jednotlivé díly věnovány stále pouze hrdinům daného seriálu. Letos se všechno ale rapidně mění a hned v prvním díle jediného ze seriálů, který pravidelně nesleduju, dostáváme nálož srdceryvných scén (promluva Barryho s Oliverem..), komických povzbuzujících částí i správného až místy nepřehledného zvratu, ovšem velmi typického pro Arrowverse. A výrazy všech, když nezaútočí nikdo jiný než NAZI verze našich hrdinů? K nezaplacení. Pevně doufám, že zbylé 3 části budou taky tak skvělé. ()

Reklama

Caszidy 

všechny recenze uživatele

Uff, už jsem chvíli myslel, že z těch cukrkandlových výlevů lásky a štěstí dostanu akutní diabetes. Naštěstí se objevili "náckové" a postarali se o trochu vzrušení. Epizodu také částečně zachraňuje Mick Rory a jeho kouzelné neandrtálství. Je fajn vidět všechny tyhle postavy pohromadě, ale doufám, že příští rok se autoři trochu umírní. Samozřejmě je ještě otázkou, jak na tom jednotlivé seriály budou, jelikož minimálně Legendy by měly skončit. ()

micle21 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tohle je prostě úplně jiný seriál, úplně jiný tón a víc to snad byl díl Flashe..nevim proč ho nedali prvního..nicméně když pominu nácky, kteří zaútočí na svatbu plnou superhrdinů nebo elitních vojáků, tak proč si sakra Mick bral na svatbu svůj plamenomet? :D A Oliver luk :D Nicméně Mick se svýma hláškama jako vždy neskutečně válel! :D ()

SNCIS 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Obsahuje spoilery: Pořadatelka: "Vítejte na West-Allenově svatbě, mohu vám ukázat vaše místo? Strana nevěsty nebo ženicha?" Heat Wave: "Vzhledem k tomu, že jsem se několikrát pokusil ženicha zabít, bude lepší, když budu sedět na straně nevěsty." Flash se žení, Arrow požádá svou milou o ruku, sestra Supergirl prožije lesbické dobrodružství s legendou. Arrow: "Myslel jsem, že já jsem tu vševědoucí učitel." Flash: "Věděl jsem, že tě jednou dohoním." Je to oddechový díl se seriálovou ligou spravedlnosti, kde se v závěru pustí do nacistů ze země X. První část crossoveru - Krize na Zemi - X. - 100%. ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama