Supergirl (TV seriál)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2015–2021, 89 h (Minutáž: 41–45 min)

Melissa Benoist, Chyler Leigh, Calista Flockhart, Jeremy Jordan, Laura Benanti, David Harewood, Dean Cain, Helen Slater, Faran Tahir, Mehcad Brooks, Owain Yeoman, Derek Mio, Preston James Hillier, Ben Begley, Jenna Dewan, Malina Weissman, Scott Michael Campbell, Zayne Emory, Glenn Morshower, Tyler Hoechlin, Robert Gant, Briana Venskus, Chriss Anglin, Peter Facinelli, Chris Vance, Eric Steinberg, Jay Jackson, Pilar Holland, Ron Bottitta, Frank Pacheco, Rey Valentin, Chris Browning, Brit Morgan, Levi Miller, Tristin Mays, Iddo Goldberg, Luke Macfarlane, Charles Halford, Peter Mackenzie, Aaron Lustig, Jennifer Cadena, Rey Hernandez, Christopher Showerman, Bryan Friday, Henry Czerny, Emma Caulfield Ford, Bruno Amato, Isaac Keys, Scott Alan Smith, Blake Jenner, Tawny Cypress, Frank Maharajh, Rebekah Salgado, Italia Ricci, Jeff Branson, Todd Sherry, Blake Berris, Ray Campbell, Laura Vandervoort, Julie Chen, Sara Gilbert, Sharon Osbourne, Aisha Tyler, Gary Kasper, Dan Warner, Eddie McClintock, Vincent Giovanni, Jaidan Jiron, Mackenzie Brooke Smith, Grant Gustin, Harriet Sansom Harris, Eve Torres, Lynda Carter, Ian Gomez, Chris Wood, Ric Sarabia, Andrea Brooks, Katie McGrath, Sachin Sahel, Frederick Schmidt, Darren E. Scott, Paul Lazenby, Rich Ting, Brenda Strong, Leif Havdale, Dichen Lachman, Sharon Leal, Jason Gray-Stanford, Nadine Crocker, Floriana Lima, Ian Casselberry, John DeSantis, Harrison MacDonald, Nikohl Boosheri, Victor Zinck Jr., Tristan Shire, Nickolas Baric, Carlos Valdes, Harley Quinn Smith, Curtis Lum, Peter Gadiot, Barry Nerling, Ben Sullivan, Ian Butcher, Jaylee Hamidi, John Barrowman, Darren Criss, Victor Garber, Jesse L. Martin, Teri Hatcher, Kevin Sorbo, Michael Rogers, Tamzin Merchant, Jason Diablo, Rahul Kohli, Claudia Doumit, Josh Hallem, David Hoflin, Mark Gibbon, Lonnie Chavis, Jessie Graff, William Mapother, Tara Macken, Mario Perez, Odette Annable, Erica Durance, Yael Grobglas, Carl Lumbly, Adrian Pasdar, Emma Tremblay, Carlos Bernard, René Ashton, Fred Henderson, Angela Moore, Dewshane Williams, Izabela Vidovic, David Lim, Hope Lauren, Chad Lowe, Anjali Jay, Sofia Vassilieva, Sage Brocklebank, Cameron Forbes, Alex Zahara, Olivia Nikkanen, David Chisum, Eliana Jones, Mik Byskov, Betty Buckley, Amy Jackson, Stephen Amell, Tom Cavanagh, Paul Herbert, Keiynan Lonsdale, Caity Lotz, Danielle Nicolet, Danielle Panabaker, Candice Patton, Dominic Purcell, Emily Bett Rickards, Luke Roessler, Patrick Sabongui, Kelly Konno, Drew Ray Tanner, Georgia Hacche, Dexter Bell, Alison Thornton, Vaughan Winmill, Marci T. House, Hayley Sales, Jesse Rath, Robert Zen Humpage, Christina Brucato, Jessica Parker Kennedy, Franz Drameh, Isabella Hofmann, William Katt, Sarah Douglas, Mittita Barber, Jason Burkart, Laurie Metcalf, Brooke Smith, Angela Zhou, Laurie Murdoch, Cynthia Stevenson, Nesta Cooper, Emily Haine, Tim Russ, Carrie Anne Fleming, Esmé Bianco, Michael Reilly Burke, Brenda Crichlow, Kerry Sandomirsky, Todd Thomson, Nicole Anthony, Judith Maxie, Daniel DiMaggio, Ella Thomas, Amanda Burke, Bradley White, Louriza Tronco, Winnie Hung, Gelsea Mae, Chris Jai Alex, Austin Obiajunwa, Sam Witwer, Rhona Mitra, Robert Baker, Tiya Sircar, Anthony Konechny, Vincent Gale, P.J. Prinsloo, Bruce Boxleitner, Fulvio Cecere, Keith Dallas, Kirby Morrow, Lissa Neptuno, Raf Rogers, Sarah Smyth, David Ajala, Elizabeth Tulloch, April Parker-Jones, Adam Levy, Michelle Krusiec, Shannon Chan-Kent, Kwesi Ameyaw, Jett Klyne, Jared Outten, Chris Violette, Jon Cryer, Sandy Sidhu, Steve Byers, Graham Verchere, Fraser Aitcheson, Lisa MacFadden, Taylor Hastings, Xander Berkeley, Michael Johnston, Jason Cermak, Jill Morrison, LaMonica Garrett, John Wesley Shipp, Jeremy Davies, Ruby Rose, Cardi Wong, Latonya Williams, Russell Wong, Donna Benedicto, Bethany Brown, Hamza Fouad, Kate Burton, Hannah James, Brennan Mejia, Lukas Gage, Garwin Sanford, Madison Smith, John Specogna, Jessica Meraz, Françoise Robertson, Stephi Chin-Salvo, Tawny West, Nikolai Witschl, Justin Chu Cary, Louis Ozawa Changchien, Jonathan Bennett, Azie Tesfai, William MacDonald, Amos Stern, Reese Alexander, Candus Churchill, Karin Konoval, Mark Krysko, Michael Adamthwaite, Emily Tennant, Ryan Hesp, Parveen Dosanjh, Willie Garson, Jesse Stretch, Marlon Kazadi, Desiree Zurowski, Nicole Maines, Kareem Malcolm, Khaira Ledeyo, Ryan S Williams, Terrell Tilford, James Kot, Jennifer Sommerfeld, Staz Nair, Phil LaMarr, Nitin Prasad, Justice Leak, Kamaia Fairburn, Anthony Bolognese, Julie Gonzalo, Kate Micucci, Kari Wahlgren, Sean Astin, Eric Gustafsson, Balinder Johal, Marc-Anthony Massiah, Sasha Rojen, Luisa D'Oliveira, Patricia Isaac, Paul Jarrett, Nick Sagar, Patti Allan, Paralee Cook, Steven Bauer, Lucy Loken, Duncan Fraser, Cara Buono, Mitch Pileggi, Jay Clift, Nick Sagar (a.z.), Brandon Routh, Katherine McNamara, Audrey Marie Anderson, Burt Ward, Robert Wuhl, Griffin Newman, Wil Wheaton, Alan Ritchson, Russell Tovey, Curran Walters, Stephanie Czajkowski, Meaghan Rath, Kaylah Zander, Thomas Lennon, Chris Nowland, Benjamin Goas, Vanessa Przada, Michel Issa Rubio, Peter Gadiot (a.z.), Camille Sullivan, Edwin Perez, Andrew Wheeler, Pierson Fode, Anna Van Hooft, Corbin Bleu, Rico Simonini, Gerardo Barcala, Roxy Wood, Steph Song, Tyler Hoechlin (a.z.), Jason Mewes, Brandon Routh (a.z.), Doron Bell, Kevin Caliber, Gabriel Gurevich

Komentáře uživatele mourek10100 k tomuto TV seriálu

4* celkem fajn. Ačkoliv jsem na seriál poměrně zanevřel, stejně se na to jednou za čas dobře kouká. Každej filmovej divák, kdo nevyrostl v jeskyni samozřejmě poznal, jak brutálně v tomhle dílu vykradli Vetřelce, ale což, viděli jsme Krypton, Kařina otce, Kal-ela v mladé podobě a Hank si zkusil o něco podřadnější práci než je zvyklý. Takže spokojenost.(3.5.2016)

• Stronger Together (S01E02) (epizoda) (2015)

fakt bída a utrpení(20.7.2016)

• Livewire (S01E04) (epizoda) (2015)

fakt špatné.(20.7.2016)

Koukal jsem na starý seriál Supermana, takže je fajn, že ho opět obsadili..Mám rád, když takhle obsadí herce, který se proslavil touhle rolí a nic moc něčim jiným, takže doufám, že se ještě objeví, protože jinak mě moc seroš netáhne..(20.7.2016)

Mid season finále to celkem vylepšilo, ale furt nic extra..pěkné odhalení.(20.7.2016)

4* celkem fajn. Ačkoliv jsem na seriál poměrně zanevřel, stejně se na to jednou za čas dobře kouká. Každej filmovej divák, kdo nevyrostl v jeskyni samozřejmě poznal, jak brutálně v tomhle dílu vykradli Vetřelce, ale což, viděli jsme Krypton, Kařina otce, Kal-ela v mladé podobě a Hank si zkusil o něco podřadnější práci než je zvyklý. Takže spokojenost.(20.7.2016)

Podstatné zlepšení. Pořád tam nějaké vyloženě pitomé situace jsou. ale asi už jsem to tak nějak přijal a celkem mě baví na to koukat, takže proč ne. Flash je samozřejmě lepší, ale Kara bojuje.(20.7.2016)

Co to mělo být ta Mystique? :D(20.7.2016)

Velice našlapaný díl. Už jsem chtěl dát 60%, ale průběh dílu ovlivní celý seriál a ty důsledky tam budou, takže se kvalita rozhodně zvedá. Mezi mou topku to pořád nepatří (z CW serošů, tedy budoucích CW), ale celkem rád koukám, tak proč ne... I když ten zvrat s tim Hankem byl celkem mindfuck.(20.7.2016)

Šel bych i výše, kdyby se neobjevily klasické znaky tohoto přiblble nedospělého seriálu (tentokrát hlavně scény s Cat a ex sekretářkou) a minduck, kterým trpí Superman už 70let. Totiž už bych tak nějak překousl, že je Lucy Lane úplně blbá (absolutně nikdy nepochopim, jak může bejt takováhle holka major, prostě dcera svýho otce) a nepozná Karu na 2 metry v kostýmu, ale když před ní ten plukovník řekne, že do výslechové místnosti jde Hanshaw a Danvers půjde hned po něm, to už bylo moc (v závislosti na céně VELKÉHO odhalení S na hrudi právě Lucy Lane později v bytě). Jinak jsem se totiž celkem dobře bavil a flashbacky se starým Supermanem mě dost bavily. Škoda. Snad to CW nedoku*ví ještě více.(20.7.2016)

Supergirl & Flash vs. Electro & Banshee (marvelovskej vtípek). No samozřejmě se i tady našlo pár trapnějších situací (to už se se seriálem táhne), ale jestli nedám tomuhle dílu maximální scóre, tak už asi žádnému. CW Crossovery nemusím nijak extra, ale jsem rád, že se s CBS dohodli a Flash tomu nesmírně prospěl. Sice se choval trošku víc odlehčenějš než ve vlastním seriálu, ale ta pověstná chemie mezi nimi byla dokonalá.(20.7.2016)

Zombie ovládané tim nejnudnějším záporákem jaký kdy byl s pomocí Mystique. Alexin exoskelet ale vypadal suprově :) a narážka Cat na Harrisona Forda, jejího skutečného manžela, taky pobavila :D(20.7.2016)

Poměrně slabota, má to i dobré momenty, ale za poslední čtyři díly jsem si nejvíc utápěl v trapných dialozích právě u tohoto dílů. A těch proslovů a monologů, chjo. A ten děsnej cliffhanger! takhle se to nedělá! Dobrej cliffhanger by byl, kdyby ukázali, kdo v tý lodi je a pak se s tim fanoušci popasujou. No nedělam si naděje, že CW nějak seriálu přilepší, spíše naopak, protože se sníží sledovanost a tím i rozpočet a tvůrci zůstávají, takže nic extra. A Superman mě naštval, nic proti herci (zatím) a Smallvile jsem sice nesledoval, ale mám rád toto propojování a doufal jsem v angažmá ex Clarka Kenta.(20.7.2016)

Fajn díl, Superman mi tolik nevadil, jak jsem čekal, vrátili se vesměs všichni staří známí. Akorát zase sestra někoho známého mi vadila (tentokrát Lexe Luthora), ale jinak se přechod na CW povedl.(14.10.2016)

Už aby Superman vypadl..Cat bude chybět a ten nový šéf tragédie.(22.10.2016)