Prsten věčného světla (TV film)

A Ring of Endless Light

Scénografie:

Jon Dowding

Kostýmy:

Katie Sparks

Podobe ako Flipper, film sa tvári byť nenásilný, ekologický a protipytliacky, poukazuje na to, ako rybárske siete škodia delfínom, no pritom v ňom vystupujú delfíny zo zajatia. Je to paradox.(17.2.2014)

Trochu naivní, přesto docela působivý romantický film.(17.7.2004)

• slovan1

No teda... To je tak naivní, že víc to snad být už nemůže. Ale jasne, na sobotní dopoledne, kdy se na tenhle film dívají zasněné třináctky a uslimtaní hošaní to jinak být nemůže. Náhodně jsem zapl a vydržel do konce hlavně díky mé oblíbenkýni Mische Barton. Ta je sexy od mala do furt. Delfín - men Ryan Merriman přehrával tak, že větší hnus fialový jsem dlouho neviděl... Tož ale ty dvě si to zaslouží za Mischu a pěkně nasnímané čisté moře :-))(25.6.2011)

• hygienik

Toto je bohužiaľ prípad, keď si človek po stý krát uvedomí, že pozerať film iba preto, že tam hrá obľúbená herečka (Mischa B.), sa nie vždy oplatí.(25.6.2011)

• pufina

Žádný zázrak to není, příběh vcelku o ničem, ale Mischa Barton a Jared Padalecki byli dobří.(25.6.2011)