Reklama

Reklama

Prsten věčného světla

(TV film)
  • USA A Ring of Endless Light (více)

Obsahy(1)

Film natočený podle stejnojmenné knihy známé básnířky a autorky knih pro děti a mládež Madeleine L´Engleové vypráví o nádherném létě, jež u svého dědy prožívá šestnáctiletá Vicky Austinová. Citlivá dívka zjišťuje, že má zvláštní dar dokáže komunikovat s delfíny. Než léto skončí, podaří se jí právě díky těmto neobvyklým schopnostem zachránit rodinu mořských savců před ilegálním odchytem, prožívá první citové vzplanutí ke studentovi Adamovi Eddingtonovi, který se specializuje na komunikaci s delfíny, vyrovnává se se smíšenými pocity ke starému Zacharymu a musí přijmout skutečnost, že dědeček není zdráv. Přesto Vicki zažije neobyčejné léto, na které nikdy nezapomene. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (7)

whack 

všechny recenze uživatele

Podobe ako Flipper, film sa tvári byť nenásilný, ekologický a protipytliacky, poukazuje na to, ako rybárske siete škodia delfínom, no pritom v ňom vystupujú delfíny zo zajatia. Je to paradox. ()

Reklama

slovan1 

všechny recenze uživatele

No teda... To je tak naivní, že víc to snad být už nemůže. Ale jasne, na sobotní dopoledne, kdy se na tenhle film dívají zasněné třináctky a uslimtaní hošaní to jinak být nemůže. Náhodně jsem zapl a vydržel do konce hlavně díky mé oblíbenkýni Mische Barton. Ta je sexy od mala do furt. Delfín - men Ryan Merriman přehrával tak, že větší hnus fialový jsem dlouho neviděl... Tož ale ty dvě si to zaslouží za Mischu a pěkně nasnímané čisté moře :-)) ()

hygienik 

všechny recenze uživatele

Toto je bohužiaľ prípad, keď si človek po stý krát uvedomí, že pozerať film iba preto, že tam hrá obľúbená herečka (Mischa B.), sa nie vždy oplatí. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama