Samotáři v New Yorku

• slovenský

Samotári v New Yorku

Komedie / Romantický

Kanada / USA, 1998, 91 min

Není to tak úplně komedie, spíš takové ne moc optimistické rozjímání o životě. Luku Wilsonovi role neobratných mladíků sedí, podobnou už si zahrál ve filmu Pomoc! Já mám rande. Tady jde dokonce tak daleko, že se účastní aukce, kde se nabízí jako společník. Nakonec ho za 100 dolarů vyhraje nymfomanka Kristin Lehman. On sám ale daleko víc touží po Lorně, která ho zpočátku odmítá a raději navštěvuje bary pro osamělé, kde přitahuje pozornost různých podivínů. Další postavu ztvárnila Janeane Garofalo, která se objevuje snad ve všech filmech, kde jsou ve vedlejších rolích domácí zvířata, např. Proč kočka není pes? Jejího záletného manžela hraje režisér filmu Bruce McCulloch. Sice se někde psalo, že se to odehrává v Torontu, ale při sledování filmu to nepoznáte, snad jen, že tady hraje spousta kanadských herců, např. Natasha Henstridge, Harland Williams, Kathleen Robertson, Mark McKinney a mnoho dalších.(17.10.2007)

• josieaddms

Romantická komedie s Lukem Wilsonem je každá stejná Jenom dostane jinou partnerku a trošku jiný scénář. Zdá se mi že tyhle hloubači o lidských vztazích vždycky vyhloubají něco, s čím až tak moc nesouhlasím. No budiž, docela tu odsuzovali nevěru, to je fajn, to se moc nevidí. Ale jinak průměr jak hrom.(27.5.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $250,147Tržby Celosvetovo $-(23.2.2009)