Hot Girls Wanted

Dokument sa zameriava na amatérsky pornopriemysel, ktorý predstavuje dobrodružstvo a príležitosť pre mladé ženy unikajúce z malých mestečiek. Príbeh nám poskytne intímny pohľad do života niekoľkých dievčat, ale zameria sa hlavne na 19-ročnú Tressu, ktorá túži po slobode a sláve. Stane sa z nej amatérska herečka a spolu s novými priateľmi zažije nielen vzostupy a pády podnikania, ale okúsi aj temnejšie kúty internetu a skúsenosti ju donútia prehodnotiť toto pochybné odvetvie. (Refresher.sk)

Kothy

Docela zajímavý dokument o životě začínajících pornohereček. I když za to mají docela slušné peníze, většina z nich v branži nevydrží déle než rok, pokud se neproslaví. Nese to ale s sebou i stinné stránky. Většinu peněz z toho totiž mají producenti. Dokument se zaměřuje na 5 holek bydlících u jejich agenta v Miami. Ten jim shání zakázky a taky láká nové holky. Ne vždy je to ale podle jejich představ. Dost často musí dělat věci, které se jim úplně nelíbí. Ať už jde o různé násilí, ponižovaní atd. Popřípadě je to spojeno i s různými zdravotními komplikacemi. Proto to ne každá vydrží dělat dlouho. Taky to má dopad na jejich osobní život a vztahy. Většina holek z dokumentu toho nechala, některé zůstaly. Některé záběry byly vážně smutné... "Jak jste přišly na Rileyho? Přes Craigslist." :D ()

Lanark

Vzhledem k tomu, že ČR je na špici všelijakých amatér castingů a každou chvíli nějaká nebohá učitelka nebo úřednice dostane padáka, páč si chtěla přividělat na novou kabelku, tak jsem ani nečekal něco mimořádně objevného a spíš jsem byl zvědavý na zpracování. Kupodivu nejzajímavější okamžiky jsou ty, kdy holky před kamerou vůbec nejsou a řeší se buď statistiky kolem pornobyznysu a nebo interview poskytují ostatní lidé z branže (často mnohem zkušenější). Překvapilo mě, nakolik tvůrkyně utíkají před těmi nejzajímavějšími tématy a zůstávají v pozici téměř voayerů, kteří freneticky přelétávají z jedné "herečky" na druhou, jakoby se skoro bály pohlédnout hlouběji a zůstavaly v bezpečí melodramat typu Bravíčko. Téma vybrané velmi dobře, ale příště to holt chce mít víc "koule". ()

Hamaradža

Dokument o porne ktorý sa hardcore záberom detinsky vyhýba (neobsahuje ani jeden). Nie že by mi až tak záležalo na videní bobra ale podobná téma by si vôbec zaslúžila aj sebakritickejší, serióznejší a drsnejší pohľad, nie taký feministicky uplakaný, nehovoriac o tom že teen hviezdičky často hovoria o "tej" alebo "tamtej" scéne, pričom scéna nám zrejme z dôvodu prístupnosti nikdy nie je ukázaná (spoliehali sa režisérky na to že bude človek googlovať?). Ale ináč dobre spracované, zaujímavé a zo scén o "facial abuse" mrazilo. ()

POMO

Dokument, který se snaží diváka šokovat tím, jak dehonestující a amorální je internetový pornobiznis s mladými amatérkami. Spověděma a názorama těchto inženýrek, které do něj jdou dobrovolně, s radostí a často jej považují za svůj první karierní úspěch. Přesto že pak vedou doma dusné dialogy s rodičema, přítelama atd. Příliš dlouhé a repetitivní. ()

Lischai

Za mě dobrý. Hejtu v komentářích "jsou to kurvy a můžou si za to samy, dávám dvě hvězdičky" nerozumím: o tom přece ten dokument je, že si to celé dělají samy a dobrovolně, protože jim to připadne jako super nápad. Za mě to bylo solidní. Člověk vidí zázemí mladých pornohereček, pozná jak funguje ten celý on-boarding, jak to mají holky v hlavě srovnané. Klidně bych snesl víc názorů od jiných lidí z branže. Jak se na to dívají ti kameramani, technici... Někde je to naznačené, jemňučce, když se maskérka podivně tváří u líčení holky před natáčením, nebo když je nějaký nasvalený pornoherec vlastně vtipný a shazuje to, aby herečce natáčení ulehčil. A toho bych chtěl vidět víc - porozumět světu porna obecně, ne jen těm holkám. ()

• Úvodní skladbu složil a produkoval newyorský hudebník Samuel „SamTRax" Aristil. (Dr Lizal)
  • Dokument měl premiéru na festivalu Sundance v roce 2015. (Dr Lizal)