Hot Girls Wanted

Dokument sa zameriava na amatérsky pornopriemysel, ktorý predstavuje dobrodružstvo a príležitosť pre mladé ženy unikajúce z malých mestečiek. Príbeh nám poskytne intímny pohľad do života niekoľkých dievčat, ale zameria sa hlavne na 19-ročnú Tressu, ktorá túži po slobode a sláve. Stane sa z nej amatérska herečka a spolu s novými priateľmi zažije nielen vzostupy a pády podnikania, ale okúsi aj temnejšie kúty internetu a skúsenosti ju donútia prehodnotiť toto pochybné odvetvie. (Refresher.sk)

Morholt

Nějak nechápu, co tím chtěly režisérky říci. Jo, pornoprůmysl, kor ten amatérskej, neni žádná procházka růžovou zahradou. Člověk občas musí dělat to, do čeho se mu zrovna nechce, pro vztah to taky není zrovna ideální povolání a že se na to máma s tátou nebudou tvářit zrovna šťastně je celkem jasný. To všechno tady bylo, ale zároveň jakoby nebylo, protože film se absolutně nesnaží jít do hloubky a podává lidi kolem porna jako partu fajn kluků a holek (ne že by to nemohli bejt fajn kluci a holky), kteří maj prostě občas jen problémy v práci či doma. Zatímco problémy doma jsou sem tam ukázány, byť nejde o nic extra emotivního, o problémech v práci se výhradně mluví. A to je chyba. Ono točit dokument o tom, že je porno temná řehole a neukázat, že je porno temná řehole, je docela na hlavu. Nemusím mít rovnou hc záběry, ale přece jen bych čekal něco explicitnějšího. Ale tady není vůbec nic a když tak o tom přemýšlím, tak tu člověk nezavadí ani o bradavku. Ono je to nejspíš určený neplnoletým holčičkám, kterým v budoucnu něco podobného hrozí, ale jestli měl dokument za cíl je odradit, tak se mu to vůbec nepovedlo. 30% ()

dO_od

// No FAP allowed aneb porn is bad, watching porn is bad & this whole society sucks! Ten dokument není ničím zas tak zvláštní, největší atraktivnost mu obstarává prostředí, do kterého se vydává a dotyčné dívky, z jejichž pohledu o dané problematice hovoří. Nejsem si tak úplně jistý, co by si z toho měli lidé vzít. Čekal jsem něco ve stylu mé úvodní věty, ale to taky není tak úplně pravda. Mnohem víc to připomíná jakési instruktážní video, které by se mělo lidem pouštět před prvním spuštěním internetu a pak je nechat se s tou realitou prostě nějak porvat. Většina lidí to automaticky odsoudí jako něco špatného, protože to od nich společnost vyžaduje a oni se nebudou obtěžovat nad tím dál přemýšlet. Několik dalších lidí to nejspíš zaujme, ale ultimátně přivede ke zklamání, protože si z téhle exkurze neodnesli nic nového. A ten zbytek dál sedí u Porntube, pozadí amatérského porna absolutně neřeší a tenhle dokument nikdy neuvidí, maximálně když si ho spletou s Hot Teen Girls I'd Like To Fuck Wanted. A to je taky okay. Takže znova, what was the point again? 6/10 ()

POMO

Dokument, který se snaží diváka šokovat tím, jak dehonestující a amorální je internetový pornobiznis s mladými amatérkami. Spověděma a názorama těchto inženýrek, které do něj jdou dobrovolně, s radostí a často jej považují za svůj první karierní úspěch. Přesto že pak vedou doma dusné dialogy s rodičema, přítelama atd. Příliš dlouhé a repetitivní. ()

Pajky3

Po dlouhé době jsem se podíval na dokument a jsem opravdu zklamaný. Přivedl mě k tomu twitter jedné z producentek (Rashida Jones - Parks & Rec) a byla to chyba. Téma totiž nabízí něco zajímavého a já jsem byl zvědavý co nového se z dokumentu dozvím, ale přínos je naprosto nulový. Je to totiž pojaté jako jedna z těch trapných amerických reality show, kde se všichni snaží tvářit, že to skutečně prožívají, ale přitom dobře ví, že je natáčí kamera. ()

Hamaradža

Dokument o porne ktorý sa hardcore záberom detinsky vyhýba (neobsahuje ani jeden). Nie že by mi až tak záležalo na videní bobra ale podobná téma by si vôbec zaslúžila aj sebakritickejší, serióznejší a drsnejší pohľad, nie taký feministicky uplakaný, nehovoriac o tom že teen hviezdičky často hovoria o "tej" alebo "tamtej" scéne, pričom scéna nám zrejme z dôvodu prístupnosti nikdy nie je ukázaná (spoliehali sa režisérky na to že bude človek googlovať?). Ale ináč dobre spracované, zaujímavé a zo scén o "facial abuse" mrazilo. ()

• Úvodní skladbu složil a produkoval newyorský hudebník Samuel „SamTRax" Aristil. (Dr Lizal)
  • Dokument měl premiéru na festivalu Sundance v roce 2015. (Dr Lizal)