• Cervenak

Ako všetky filmy od Frat Packu, v ktorých nehrá hlavnú úlohu Stiller (možno s výnimkou Wedding Crashers, ale aj to bola u mňa jednorázovka, z ktorej si po čase neviem vybaviť jedinú zapamätaniahodnú scénu) - trápne, blbé a na skapanie nudné. A, tiež tradične, vytrháva to jedna/dve scény, ktoré sú tak absurdne debilné, až sú naozaj zábavné (tu je to kurz orálneho sexu s mrkvami a uhorkami). Aj tak sa ale čudujem, že niekto má tú drzosť a odvahu s takým mizerným scenárom (resp. malo to vôbec scenár???) začať nakrúcať film.(25.3.2007)

To jsem se takhle jednou chystal po návratu ze své oblíbené hospůdky padnout za vlast, když v tu mě napadlo, že bych si ještě mohl skočit do ledničky pro něco k snědku a k tomu si projet TV kanály... A hle, Mládí v trapu. Nakonec jsem i přes značnou ospalost a únavu zůstal s filmem až do závěrečných titulků... Komedie podobného ražení mě oslovují spíše výjimečně, ale tentokráte jsem se věru příjemně pobavil a snímek mohu jedině doporučit. P.S. Možná je mé hodnocení ovlivněno tím faktem, že jsem byl tak trošku ještě vychechtaný z hospůdky :-)(24.6.2008)

Tahle komedie o chlapících, co se ve třiceti letech vrátí do životního stylu vysokoškoláků je o kus zábavnější než o 3 roky novější Nesvatbovi. Will Ferell je tradičně výborný a já jsem se musel smát pokaždé, když se objevil v záběru. FRANK THE TANK! FRANK THE TANK! .... ..... ..... poznámka: po shlédnutí mnoha výrazně slabších komedií a poté, co u Old School vidím zcela neférové skóre 68 % dávám plnou sazbu (namísto původních čtyř).... ..... a hlavně jsem si vybavil scénu, kde instruktor vyučuje paničky felaci s mrkví. :-))))(14.4.2007)

Jste večer unaveni a chcete se lehce pobavit a odpočinout si? Tak to si pusťte tohle. Je to mírně nadprůměrná komedie, u které člověk nemusí nijak přemýšlet a přitom se zasměje a uvolní. Chtěl jsem tuto komedii ohodnotit 4 hvězdičkami, ale to jen do momentu, kdy přišly "zkoušky bratrstva". Pak to přešlo do typicky americké nudné a ohrané roviny. Ale hudba byla dobrá.(29.12.2007)

Fajn komedie, kdy mi překvapivě nevadil ani Vince Vaughn, kterého v současné době nesnesu. Will Ferrell je přesně takový magor, jakého si člověk přeje a není otravný, což je jeho problém v současnosti. Příběhově to není až tak originální, ale je fajn, že ta romantika tu má místo spíše jako vedlejší linie. Pobaví, ale pro mě není "Mládí v trapu" příliš ohromujícím filmem.(6.5.2014)

• - Na konci 14. minúty Frank (Will Ferrell) nechtiac rozbije u Mitcha (Luke Wilson) poháre hokejkou, ktorú drží za užšiu časť. V nasledujúcej scéne ju však drží naopak. (Soky)

• - Vince Vaughn podepsal smlouvu na svou roli v první natáčecí den. (HellFire)

• - Keď sa Frank (Will Ferrell) oženil, urobil tak v presbyteriánskom kostole Westminster v Pasadene v Kalifornii. Vince Vaughn a Owen Wilson natáčali v tom istom kostole aj o dva roky neskôr v romantickej komédii Ako uloviť družičku (2005). (zajo91)