Pohodové, velmi vtipné, tedy hlavně Will Ferrell. Stačí aby Will udělal tří kroky, promluvil a okamžitě máte chuť se smát. To jak se na jednom z večírku opije, pak se svlékne a rozhodne se absolvovat sprint městem...naprosto k pokukání. Nebo když si omylem vystřelí uspávací šipku do tepny na krku, pak zboří polovinu výzdoby na oslavě, aby nakonec spadnul do bazénu...nice :).A to umělé dýchání...no však víme..to bych radši nepopisoval, protože Will Ferrell opět zaboduje. Seann William Scott tentokrát vypadá poněkuď jinak než jak jsme u něho zvyklí. Jako Béda ze vsi, do ruky hrábě, do huby trávu a na hlavu slamák.(13.2.2007)

Soundtrack Theodore Shapiro: 1. To Be Young (Is To Be Sad, Is To Be High) 2. Peach Fuzz 3. Lady 4. Total Eclipse of the Heart 5. Fun Night"Here I Go Again 6. Clowning Around 7. Papered Up 8. Ain't No Sunshine 9. Master Of Puppets 10. Playground in My Mind 11. Hokey Pokey 12. Hungry Like the Wolf 13. The Sound of Silence 14. The Farmer in the Dell 15. Down Low (Nobody Has To Know)(18.5.2011)

• Roman.Ticka

Zvykla jsem si, že Vaughn se svým provokačním napůl debilním ksichtem nemůže hrát v žádné solidní komedii a Ferrell je pro každou špatnost typu proběhnu se zvesela nočním městem, co na tom, že má postava je tak trochu nesouměrná..;-) Ale když se v jednom filmu sejdou dohromady ta nejpříšernější klišé a trapárny typu veřejně oslavím nově nabytou svobodu s tisíckou spoluobčanů aj. kreténoviny, tak čeho je moc, toho je holt příliš.(16.3.2014)

• Alementina

slabé 3* Má to takový slibný začátek, že jsem se těšila, jak se to rozjede a čekám a čekám, nesměju se, pak už se přestavám i potutuelně usmívat a nakonec je to jen trapný. Přijde mi, jak kdyby režisér dostal podmínku, že se musí vejít do hodky a pul a tak všechno je zkratkovitě řešený, dějově to skáče, tudíž to v podstatě to na sebe příliš nenavazuje, odkazy na Klub rváčů jsou super, ale pointy těch scén jsou předvídatelný... a celý závěr už je jen trapnost v čele s gymnastickým cvičením.... dodatek po roce: kdyz si po roce nevzpomenete, jestli jste to vubec vidili, i kdyz si poustite ukazky a navic nemate tuseni o cem to bylo, tak to bylo jeste horsi nez jste si mysleli. snizuji jeste hodnoceni.(26.1.2013)

Docela (v jistých momentech až velmi!) vtipná komedie na sexuelní témata a jiné peripetie jednoho obskurního Bratrstva... :-) Ideální podívaná pro frustrované třicátnícíky, trnoucí hrůzou z toho, že budou mít do konce života sex s jednou (svojí ;-) ženou. Partnerky ssebou... :o) - A tak tři hvězdičky za to čistě filmové i humorné - a jednu navíc za tu totálně ujetou scénu s nácvikem orálního sexu a za závěrečné titulky, kdy... (pšššt :-))) - Dávat další hvězdičku navíc za ten nádherný rudý Firebird TransAm by už byla přece jen rozmařilost ;-)(4.8.2006)