Zase tu máme jednu z komedií, které nás ničím novým neupoutají a pár dnů po shédnutí se nám vypaří z hlavy jako pára nad hrncem. Pár vtipných momentů se tam určitě najde, většina postav je ale bohužel nesympatická až na Ferrella, který to klasicky celé táhne. To vše je samozřejmě završené "nečekaně" čekaným závěrem. Film který neurazí, ale ani neoslní. / 60%(7.9.2012)

Kam se poděl scénář? Vážně jsem sledoval slepenec skečů tří odrostlých mladíků bez nějakého hlubšího smyslu? Už to tak bude... Ale pozor, i takové komedie (s pošukem Ferrellem) potřebují dobrou story! O to víc zamrzí, že Mládí v trapu točil režisér výborné Pařby ve Vegas - čekal jsem mnohem více! Naštěstí je to ale jediný (velký) zápor. Je to zvláštní, ale i když o "nic" nešlo, tak jsem se docela bavil. Být to o pár minut delší, hodnocení by ještě kleslo... Tahounem je pochopitelně infantilní Will, ale ani Wilson nehraje špatně; Vaughn do party také víceméně sedí. Shrnuto do jedné věty, řekl bych: zručně natočený Jackass pro dospělé s dobrými herci a silně nevýraznou dějovou linkou. A lekce orálního sexu parádní :-).(2.2.2010)

Tahle komedie o chlapících, co se ve třiceti letech vrátí do životního stylu vysokoškoláků je o kus zábavnější než o 3 roky novější Nesvatbovi. Will Ferell je tradičně výborný a já jsem se musel smát pokaždé, když se objevil v záběru. FRANK THE TANK! FRANK THE TANK! .... ..... ..... poznámka: po shlédnutí mnoha výrazně slabších komedií a poté, co u Old School vidím zcela neférové skóre 68 % dávám plnou sazbu (namísto původních čtyř).... ..... a hlavně jsem si vybavil scénu, kde instruktor vyučuje paničky felaci s mrkví. :-))))(14.4.2007)

Mládí v trapu se mi líbilo asi až po třetím shlédnutí!:)..opět se setkáme s několika bláznivýma postava, které dělaj věci, které byste chtěli dělat, ale pravděpodobně nemůžete...třeba spát s Elishou Cuthbert, která ve filmu vypadá naprosto božsky (..kde ona vlastně nevypadá božsky???:)! Todd Phillips neni nijak výjmečný režisér, spousta vtipů mu nevyjde tak jak bych chtěl, ale pořád převažuje úspěšnější procento!! Dalším jeho plusem je, že je schopen do filmu nalákat spoustu známých herců, nevim jak je to možný..ne, já si to vlastně dokážu představit, udělaj velkou párty, zachlastaj, tam jim podstrčí smlouvy a oni to podepíšou:)!!!..asi se s nim dobře leje a je to suprovejjjjj kámoš pro všechny!!:)!!..60%!! Jednou větou: Už jste viděli ve městě někdy běžet medvěda, který vypadá jako člověk?:)..ne, tak se dívejte!!(20.11.2007)

Todd Phillips ještě stále ve vrcholné formě, kterou si udržel až do první Pařby ve Vegas, následně kvalitativně lehce strádá a už to prostě není ono. Mládí v trapu je přesně jeden z těch filmů, kde se dějí absurdní věci, ale tak nějak je to všechno v pohodě a uvěřitelné bez zbytečných nechutností a fekálního humoru, který by byl už za hranou. Navíc s výborným hereckým obsazením a velkým počtem skvělých hereckých cameí. Hodně nenáročná blbinka, u které jsem se velmi bavil. Škoda, že s podobnou lehkostí už se věci dnes tolik nedělají.(21.11.2017)

• - Mitchov prípitok zo svadby vyšiel z iniciatívy Vincea Vaughna. (zajo91)

• - Pes režiséra Todda Phillipse se ve filmu objeví jako mazlíček Garryho. (HellFire)

• - Režisér Todd Philips se objeví na začátku filmu jako chlápek, který zazvoní u Mitche doma a oznámí mu: "I´m here for the gang bang." (Her0.89)