Reklama

Reklama

Bikini v autoumývárně

  • USA Bikini Carwash Company, The

Obsahy(1)

I vám se zdál odvážný sen, že jste přišli do autoumývárny, kde místo hučící automatické linky vás naráz obstoupil houf krásných modelek v bikinách, a ty vám toho vašeho tátoše začaly mydlit a leštit a...? Že ne? Nezoufejte, bláznivá americká komedie Bikini v autoumývárně vám všechno zameškané vynahradí. Jediným mužským hrdinou v ní je vesničan Jack McCowan, kterému se po příjezdu do obrovského Los Angeles tak zamotá hlava, že skončí až na pláži. Tady se ho ujme atraktivní zrzka Melissa Reese, která šéfuje prsatým kamarádkám, příležitostně se pohybujícím v dotyčné autoumývárně. Chudák Jack, to se mu ještě bude točit hlava!  (Intersonic)

(více)

Recenze (3)

TO 

všechny recenze uživatele

Venkovan Jack převezme na léto autoumývárnu svého strýce. Za pomoci místních krasavic zvýší tržby. Díky častému vrtění nahatých holek to připomíná spíše hudební videoklip než skutečný film. Céčkový slepenec sexyscének bez pořádného scénáře, zato perfektně propagující hezká mladá těla. ()

mira007 

všechny recenze uživatele

Automyčka , která frčí proto že tu auta pomáhají mýt holky v bikinách ( opravdu velmi různorodých ) a občas bez nich - zřejmě podnikatelský nápad roku. Prolítl jsem tenhle film hodně v rychlosti, ale nic podstatného mi neuniklo. ()

Reklama

Reklama