poster

Čokoláda

 • Velká Británie

  Chocolat

 • Slovensko

  Čokoláda

Drama / Romantický

Velká Británie / USA, 2000, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hellboy
  ****

  Milý film, který se věnuje mému oblíbenému tématu a to trefování se do církve. Ne, dělám si srandu, moje oblíbené téma je čokoláda:) 4**** jsou naprosto adekvátní ohodnocení za Johna Deppa, Juliette Binoche, Alfreda Malinu, Carrie-Ann Moss, Judi Dench (+ Petera Stormareho), za hezký příběh, za spoustu čokolády a za dobře zvládnuté technické náležitosti filmu jako je hudba nebo kamera.(3.9.2006)

 • genetique
  ****

  Hrejivé filmové predstavenie, ktoré miestami dokonca hraničilo so snovou realitou, do ktorej ma prostredníctvom tohto príjemného príbehu Hallström dostával. Spontánne, úprimné a presvedčivé herecké výkony, podmanivý scenár a sebaistá réžia mi pripravili naozaj príjemné prekvapenie s filmom, ktorému som sa dlhé roky nevedomky a nepochopiteľne vyhýbal. 85%.(30.9.2009)

 • tahit
  ****

  Příjemná oddechovka, vše je tady, jak má být pro dobrou náladu. Ty malé čokoládové delikatesní radosti jsou stejně nádherné jako Juliette Binoche. Poetická romantika a vizuální ingredience rozhořela můj zážitek naplno. Prostě čas od času pohádkové fantazie plné sladkých neobyčejností neuškodí. Mám takové příběhy rád, obzvlášť když takhle báječně končí a nečiní si jiných ambicí, než aby opravdu potěšili.(25.9.2011)

 • lesumir
  *****

  Čokoladá mi připomíná svojí kouzelnou atmosférou Burtonovské snové filmy jako je Velká Ryba, takže už jen tímhle jsem uchvácen, ale ještě když je to v Evropsém stylu, nemůžu si na nic stěžovat. Juliette Binoche, i když se mi jako ženská nelíbí, je doopravdy krásná a vyzařuje z ní opravdu velké charisma. Depp pro mě v jedné z nejmilejších rolí. Krásné a na konci jsem se neubránil silným emocím :-). Kouzelnéééé!(15.10.2008)

 • RHK
  ****

  Hallströmův parádní film ze života, s jeho vzestupy i pády, tentokrát o krásné cukrářce a prodavačce čokolády, asketickém konzervativním starostovi a lidech v jednom francouzském městečku. Film atmosférou podobný Hallströmovým Pravidlům moštárny, nebo Menzelovým filmovým přepisům Hrabalových novel. (Nejlépe sledovat s bonboniérou.) Trailer: http://www.csfd.cz/film/4085-cokolada-chocolat/videa/(11.11.2009)

 • - Film byl natočen na motivy stejnojmenné knihy britsko-francouzské spisovatelky Joanne Harris, která vyrůstala v obchodě s cukrovinkami. (Olík)

 • - Film je věnován památce kameramana Mikea Robertse, který zemřel ve spánku. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Některé z použitých doplňků ve filmu pocházely přímo z městečka, kde se natáčelo. (Geriel)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace